Vytenis PAPIEVIS,
9 klasė

Rugsėjo 18 dieną devintokams kelios pamokos vyko ne įprastoje aplinkoje, o Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje Klaipėdoje: kintiškiai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė” 2014 renginyje.

Mus sutikusi studentė papasakojo, kokių profesijų įgyjama čia besimokant, kokie vyksta praktiniai užsiėmimai (pvz.: evakuoti, gelbėti žmones iš skęstančio laivo, taisyklingai plaukti jūroje ir kt.) Plaukti virtualiu laivu Klaipėdos uoste galėjome pamėginti ir patys. Tai paliko didžiausią įspūdį, nes pabandėme būti atsakingu kapitonu ar manevruoti laivą įvairiomis oro sąlygomis.

Šios išvykos metu daug ką patyrėme ir sužinojome. Galbūt kažkuris iš mūsų, dabartinių devintokų, savo ateitį sies su jūreivyste ir mokysis šioje aukštojoje jūreivystės mokykloje.