Vytenis PAPIEVIS,
9 klasė

Rugsėjo 12 dieną grupė Kintų pagrindinės mokyklos mokinių ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus gimnazistų dalyvavo gabiems mokiniams skirtoje mokomojoje išvykoje – Kauno Technologijos universitete vykstančiuose mokslo festivalio renginiuose.

Mokiniai buvo supažindinti su technologinėmis naujovėmis: virtualios realybės imitavimo sistema su specialiais akiniais, išmaniuoju plastilinu, maketų ir realaus dydžio namų spausdinimu 3D spausdintuvu, dar galėjo su specialiais aparatais ieškoti universitete paslėptų, signalą skleidžiančių daviklių.

Labiausiai sužavėjo virtuali realybė. Užsidėjus „Oculus Rift“ VR akinius, buvo galima pasivaikščioti skaitmeninėse erdvėse, matyti savo rankas ir jomis atverti vartus į kitą erdvę. Kiekvienas, tai pabandęs, pasijuto fantastinio filmo herojumi.

Mokiniai dėkingi mokyklos administracijai ir lydėjusioms mokytojoms Ingridai Ežerskienei ir Sonatai Rangienei už šią nuotaikingą ir labai informatyvią išvyką.