Augustė Ežerskytė,
9 klasė

Balandžio 4 dieną Kintų vidurinėje mokykloje vyko renginių savaitė, skirta Žemės dienai paminėti.

Renginių ciklą, kuriame dalyvavo  5-8 klasių mokiniai, sudarė trys etapai:

• Plakatų konkursas;
  • Matematinių modelių iš antrinių žaliavų konkursas;
  • Konkursas ,,Pažink savo gamtinę aplinką“.

Visų konkursų rezultatai buvo apibendrinami renginyje ,,Pažink savo gamtinę aplinką“. Mokiniai atsakinėjo į klausimus raštu bei žodžiu, turėjo galimybę parodyti savo gerą atmintį  bei budrumą.

Renginio dalyviai ir matematinių modelių bei plakatų autoriai buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.

Įdomiausiais matematiniais modeliais išrinkti:  penktokių Deimantės Naujanytės „Šuo – robotas“ ir  Augustės Jakutytės „Skaičiuotuvas“, aštuntokių Jolitos Mažonaitės „Gyvatė“, Karolinos Gečaitės „Pilies karalystė“. Daugiausiai matematinių modelių iš antrinių žaliavų gamtos mokslų konkursui „Pažink savo gamtinę aplinką” pateikė penktokai, net aštuonis.

Renginių savaitė vyko sklandžiai, visi labai džiaugėsi, kad dalyvavo šiuose renginiuose.