Praėjusį trečiadienį Šilutėje vyko 6-7 klasių moksleivių informatikos konkursas „RAM‘ukai“. Jame nugalėjo pirmą kartą jame dalyvavusi Pagėgių A. Mackaus gimnazijos moksleiviai. Kintų vidurinės mokyklos komanda „Kintukai“ vietą šiame konkurse iškovojo antrąją. Tai geriausias rezultatas iš visų 9 šiame konkurse Šilutės rajono mokyklų komandų būrio.

Šilutės rajone jau ketvirtą kartą buvo surengtos 6-7 klasių informatikos mokslo varžytuvės. Jose mokiniai ne tik parodo savo šio mokslo žinias bei išprusimą, bet ir varžosi nuovokumo rungtyse. Šiais metais į Šilutės pirmąją gimnaziją atvyko komandos, sudarytos iš keturių mokinių, iš Katyčių, Rusnės, Saugų, Usėnų pagrindinių, Kintų ir Vainuto vidurinių bei Šilutės M. Jankaus ir Pamario pagrindinių ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos bei jau minėti svečiai iš Pagėgių A. Mackaus gimnazijos.

Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai bei vyresniųjų klasių mokiniai ne tik surengė šį konkursą, bet ir sukūrė puikią nuotaiką. Kad jauniesiems jų draugams būtų smagu ir jauku, gimnazistai visą konkursą surengė lyg savotišką spektaklį, kuriame svečiai ne tik varžėsi, bet ir kartu jame dalyvavo: turėjo smagiai pajudėti, pasižiūrėti gimnazistų breiko šokėjų pasirodymo bei pasijuokti iš šmaikščių renginio vedėjų komentarų.

Konkurse komandos turėjo įveikti 10 užduočių: visa komanda atsakyti į klausimus, išspręsti kryžiažodį, varžytis greitojo teksto rinkimo rungtyse, o komandų kapitonai dalyvavo ir BLIC turnyre. Visus atsakymus vertino žiuri, kurią sudarė minėtos gimnazijos informatikos mokytojai ir vyresniųjų klasių gimnazistai bei Šilutės Švietimo skyriaus atstovė.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą laimėjo pirmą kartą tokiame „RAM‘ukų“ konkurse dalyvavusi svečių iš Pagėgių A. Mackaus gimnazijos komanda. Antrąją iškovojo Kintų vidurinės mokyklos, o trečiąją – Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai. Visas šias komandas vieną nuo kitos teskyrė tik po vieną tašką. Likusios komandos vietomis nebuvo skirstomis. Tarp jų taip pat tebuvo vos kelių taškų skirtumai.