Lina Leikuvienė,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Š. m. kovo 14 dieną Katyčių pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės 3-4 ir 5-6 klasių varžybos.

Nors ligos įveikė keletą stipriausių mokinių, tačiau abi mūsų mokyklos komandos kovėsi garbingai ir iki galo.

Tiek 3-4 klasių mokiniai, paruošti pradinių klasių mokytojų I. Šerkienės ir E. Rimkuvienės, tiek 5-6 klasių mokiniai, kurie ruošėsi intensyviai su kūno kultūros mokytoja L. Leikuviene, tik po atkaklios kovos pralaimėjo Katyčių pagrindinės mokyklos komandai ir užėmė garbingas II-ąsias vietas. Sveikiname!

Mokytojos didžiuojasi savo auklėtinių pasiekimais ir tvirtai teigia, kad jie yra drąsūs, stiprūs ir vikrūs.