Jolita Mažonaitė, 8 klasė

Gražią rugsėjo 22 dieną aštuntokai išsiruošė į Taurų nuotykių parką. Mus lydėjo  8 klasės vadovas Ramūnas Grikšas bei vyresnioji kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė.

Kelionė neprailgo, nes važiuoti reikėjo tik iki Tauragės. Atvykę  sunerimome, nes pamatėme  trasas, kurios įrengtos labai aukštai. Išklausę instruktažą, galėjome save įvairiai išbandyti. Pirmoji  ir antroji trasos, t.y.  Žalioji bei Mėlynoji, buvo gan lengvos,  todėl visi jas perėjo. Trečiąją –Raudonąją – įveikti sekėsi sunkiau. Pati sunkiausia buvo Juodoji: keli drąsuoliai bandė, bet nesėkmingai, nes ji tikrai „juoda“.

Mums labai patiko ši išvyka. Patyrėme daug  jaudulio, ilgai neišblės įspūdžiai. Linkime, kad ir kiti mūsų mokyklos mokiniai apsilankytų šiame nuotykių parke.