Asta Gužauskienė,
choreografijos mokytoja metodininkė

Liepos 3-8 dienomis (kai visi atostogavote!) Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ tautinių šokių šokėjos (vadovė Asta Gužauskienė, lydinti mokytoja Nijolė Sodonienė) liejo prakaitą Vilniaus stadionuose repeticijose. Pats šokėjų pasirodymas vyko Liepos 7 d. „Siemens“ arenoje.

Įspūdžių, naujos patirties be galo daug: gyvenimas kartu vienoje klasėje Vilniaus mokykloje, ekstremalios sąlygos duše, maisto daviniai, stadiono būklė po repeticijų, viešojo transporto ypatumai, dalinami ledai, laistymasis vandeniu, vakarai prie žvakių, draugystė su mažaisiais šokėjais, pašnekesiai, gitara ir t.t. ir pan. Tačiau giliausiai širdyje liks tas nenusakomas jausmas, kai šventės metu jautiesi dalis tos jaunatviškos (puspenkto tūkstančio šokėjų!) jėgos ir energijos, dalinančios save visos Lietuvos žiūrovams!

Merginos tiek „įsišoko“, kad grįžusios namo dar nenurimo – liepos pabaigoje koncertavo Švėkšnos bei Kintų miestelių šventėse. Nepavydėkite! Prisijunkite!

Kviečiame ir merginas, ir vaikinus į šokių kolektyvą. Norintieji kreipkitės į choreografijos mokytoją Astą Gužauskienę. 2014 m. vėl respublikinė dainų ir šokių šventė!