Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Š.m. birželio 4 dieną startavo vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“, į kurią susirinko būrys vaikų. Visą savaitę 1-4 klasių mokiniai piešė, keliavo, bendravo, žaidė, dalinosi įspūdžiais.

Stovykloje mokiniai kūrė stovyklos skanduotę, emblemas. Piešė ant šaligatvio su kreidelėmis „Mano svajonių vasarą“, „Mano didžiausią svajonę“. Dalyvavo orientacinėse varžybose, mokyklos stadione žaidė įvairius žaidimus, estafetes. Aplankė Kintų Vydūno kultūros centro muziejų, susipažino su Vydūno gyvenimu ir kūryba, Kintų ir pamario krašto praeitimi, lankėsi Kintų muziejaus galerijoje veikiančioje parodoje „Žolynų sakmės“. Ketvirtą dieną vaikai vyko į Ventės rago ornitologijos stotį, kurioje vyresnysis ornitologas Vytautas Jusys supažindino su paukščių žiedavimo istorija, paukščių migracijos tyrimais, pademonstravo, kaip žieduojami paukščiai, pagal įvairius čiulbėjimus siūlė vaikams atspėti, koks tai paukštis. Išvykos pabaigoje mokiniai lipo į daugiau kaip prieš pusantro šimto metų pastatytą Ventės rago švyturio apžvalgos aikštelę, grožėjosi Kuršių marių platybėmis. Grįžę į mokyklą piešdami vaikai bandė perteikti ekskursijos į Ventės ragą įspūdžius.

Stovyklos pabaigoje buvo aptariama savaitės veikla, vaikai dalinosi įspūdžiais bei džiaugėsi už aktyvią veiklą gautais diplomais.

Vaikų vasaros poilsio stovyklą organizavo pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Irena Šerkienė, vyresnioji socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.