Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Kovo 7 d. vyko atvira integruota lietuvių kalbos-pasaulio pažinimo-dailės-technologijų pamoka 2 klasėje, kurią vedė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Irena Šerkienė.

Pamokoje buvo naudojami grupinio darbo ir integruotos veiklos metodai, įtvirtinimo bei apibendrinimo vaizdinės priemonės, mokytojos ir mokinių pagaminti plakatai, tekstai, įvairios užduotys. Per pamoką mokiniai įgijo nemažai žinių apie medžius, paukščius, įtvirtino žodžių, kurie atsako į klausimą  ko ir reiškia daugiau negu vieną daiktą, rašybą. Labiausiai visus nudžiugino iš vaikų darbelių lentoje sukurtas paveikslas „Pavasaris“, kuriame skraidė įvairiaspalviai drugeliai ir oro balionai, žydėjo gėlės, čiulbėjo paukščiai, ošė medžiai, dangumi plaukė pavieniai debesėliai ir švietė skaisti saulė.

Kolegės ir mokinių mamytės pasidžiaugė gerai apgalvota ir įdomia pamoka, mokinių ir mokytojos kūrybiškumu bei nuoširdumu.