Pranas Viršilas
matematikos vyresnysis mokytojas

Mokyklos 5-8 klasių mokinių komanda, kurią sudarė penktokė Melita Graužinytė, šeštokas Vytenis Papievis, septintokas Artūras Taraškevičius bei aštuntokė Vaida Kaunaitė kruopščiai ir atsakingai ruošėsi rajoninei matematikos viktorinai ,,Mąstyk, skaičiuok, spėk“.

Sugalvojo komandos pavadinimą, repetavo prisistatymą, sukūrė emblemą, piešė plakatą, o juos konsultavo šio straipsnio autorius.
Viktorinos metu mokiniai vieningai, kūrybiškai ir išradingai  dirbo komandoje: sprendė matematinius kryžiažodžius, kūrė geometrinę figūrą ir apskaičiavo jos plotą, minė mįsles atliko kitas praktines užduotis.

Suvedus rezultatus,  mūsų komanda ,,Kvadratas“ laimėjo antrą vietą iš devynių viktorinoje dalyvavusių mokyklų komandų ir tik vienu tašku atsiliko nuo pirmosios vietos nugalėtojų.

Džiaugiamės nugalėtojais, bet kartu išgyvename dėl  gauto  įpareigojimo – kitais mokslo metais organizuoti rajoninę matematikos viktoriną mūsų mokykloje.