2021-09-23

Rugsėjo 22 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai su mokytoja Vida Viršiliene lankėsi Šilutės r. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale.

Skaitykite daugiau Pamoka netradicinėje erdvėje

2021-09-23

Rugsėjo 17 d. darželyje vyko sporto varžybos „ Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki !“ Dėl esamos pandeminės situacijos negalėjo dalyvauti tėvai, tai sportinius iššūkius vaikams teko įveikti vieniems.

Skaitykite daugiau SPORTO ŠVENTĖ DARŽELYJE

Rugsėjo 21 dieną Kintų pagrindinės mokyklos mokiniams vyko netradicinė integruota veikla „Rudens grožis“, kurią vedė mokytoja Irena Šerkienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė.

Skaitykite daugiau Integruota netradicinė veikla „Rudens grožis“

Tradiciškai mokyklos mokiniai šiais metais dalyvauja mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ 2021 renginiuose, kurie vyksta rugsėjo mėn. 09-17 d.d.

Skaitykite daugiau Dalyvaujame mokslo festivalio „ Erdvėlaivis Žemė 2021 renginiuose“

Žmogaus kūnas yra galinga mašina, atliekanti įvairias sudėtingas funkcijas, tarp kurių yra kvėpavimas, mityba, dauginimasis, nereikalingų medžiagų šalinimas ir prisitaikymas prie išorės sąlygų.

Skaitykite daugiau Pažinkime savo kūną: žmogus skaičiais

Nuo rugsėjo pradžios iki šio penktadienio trečiokai darė įvairius darbelius, piešinėlius, mandalas rudenėlio tema. Ir skaitė, ir skaičiavo, ir lipdė. Buvo atidarytos kūrybinės dirbtuvės!

Skaitykite daugiau Trečiokų kūrybinės dirbtuvės „Rudenėlio takeliu“!

2021-09-10

Šiandien pas pirmokus į svečius atvyko Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė Jurgita Kaktienė, kuri susitikimo metu supažindino mokinius su saugaus eismo taisyklėmis, ragino vaikus būti atidiems ne tik keliuose, bet ir pėsčiųjų perėjose, priminė, kaip svarbu turėti su savimi atšvaitą.

Skaitykite daugiau Aš – saugus pėstysis

2021-09-09