Birželio 17-23 dienomis vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 10“.Kadangi norinčių stovyklauti vaikų buvo nemažai, stovykla buvo organizuota dviem pamainomis.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 10“

2021-06-23

Vasarė Banelytė, 8 klasės mokinė, ir Matas Eidukonis, 6 klasės mokinys, dalyvavo Šilutės mero organizuotoje Gabių mokinių šventėje Šilutėje H. Šojaus dvaro kiemelyje.

Skaitykite daugiau Gabių mokinių šventėje Šilutėje

2021-06-21

Pirmokai, naudodamiesi mokyklos gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis, tyrinėjo įvairus skysčius. Į mėgintuvėlius pripylė arbatos, mineralinio vandens, muiluoto vandens, lietaus vandens, vandens iš čiaupo, sulčių ir dezinfekcinio skysčio.

Skaitykite daugiau Jaunasis mokslininkas

Š. m. 06-18 d. po ilgo nuotolinio mokymo laikotarpio devintokai galėjo atlikti tiriamuosius integruotus biologijos ir chemijos darbus kabinete. Mokiniai atliko darbą ,, Nitritų ir nitratų tyrimas daržovėse“.

Skaitykite daugiau Praktinės studijos su chemija – daržovių tyrimas

Birželio 16 d. praktinių studijų savaitės KUK (Katyčiai – Usėnai – Kintai) projekto Kalbų ir menų dienos veikla buvo kelių įvairių dalių.

Skaitykite daugiau Praktinių studijų savaitės Kalbų ir menų diena – kūrybinga ir turininga

1 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame kūrybiniame – edukaciniame projekte „Gamtos abėcėlė“. Iš gamtinių medžiagų gamino savo vardo pirmąsias raides, paveikslavo ir jas siuntė. Visi klasės mokiniai ir mokytoja apdovanoti padėkomis.

Skaitykite daugiau Pirmokų dalyvavimas respublikiniame kūrybiniame – edukaciniame projekte „Gamtos abėcėlė“

Š.m. mokykloje pradinių klasių mokiniams birželio 9-15 dienomis vyko praktinių studijų veiklos. Pirmokai aktyviai įsijungė į šią veiklą. Daug domėjosi, tyrinėjo, žygiavo, gamino, stebėjo, skaičiavo, lygino ir t.t.

Skaitykite daugiau Praktinių studijų savaitė „Išmok, tyrinėk, atrask“ 1 klasėje

2021-06-17

2021 m. birželio 16 d. Kintų Vydūno kultūros centro kiemo erdvėje Kintų pagrindinės mokyklos 5 ir 6 kl. mokiniai dalyvavo mokyklos KUK (Katyčiai – Usėnai – Kintai) projekto menų ir kalbų dienos veikloje, kurios metu skaitė Maironio eilėraštį „Lietuva brangi“, klausė pagal šį eilėraštį sukurtas įvairių atlikėjų atliekamas dainas.

Skaitykite daugiau KUK projekto vaikų piešinių paroda

Birželio 16 dieną vyko pradinukų paskutinis skambutis, pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas Nuotraukos

Skaitykite daugiau Pradinukų paskutinis skambutis, pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas

Antrokai, kaip ir daugelis pradinukų veiklas vykdė kitaip, netradicinėse vietose. Keliavo prie Kušių marių, ten stebėjo plaukiantį žaltį, skaičiavo boružėlės taškus, kiek jai metų. Stebėjo kaituotojus, kaip jie mokosi. Labai įdomi vyko edukacija apie bites, jų darbo vaisių – medų, kurią organizavo Kintų miestelio bibliotekininkės. Mokiniai daug žinių gavo iš bitininkės pasakojimo. Klasėje ir susitikime […]

Skaitykite daugiau Patyriminės veiklos pradinukams vyko birželio 9 -15 dienomis!