2021-04-29

1 klasės mokiniai per anglų k. pamoką susipažino su profesijomis. Mokėsi angliškai pasakyti, parašyti, kuo jie norėtų būti užaugę ir kokį darbą dirbti. Savo svajones „perkėlė“ į lapą.

Skaitykite daugiau Pirmokai susipažino su profesijomis

2021-04-27

Pavasaris, paukščių čiulbėjimas, pirmieji gėlių žiedai teikia kiekvienam gerų emocijų. Kiekvienas žmogus nori pailsėti gražioje ir švarioje aplinkoje.

Skaitykite daugiau Balandis-tvarkos ir švaros mėnuo

Nuo vasario mėn. pabaigos teatro studijos užsiėmimų metu 9-os klasės mokiniai domėjosi… draugyste, nes mokytojos paskatinti nutarė dalyvauti virtualioje fotonuotraukų parodoje ,,Labas. Reikia draugą turėti“.

Skaitykite daugiau 9-tos klasės mokiniai dalyvauja respublikinėje virtualioje parodoje ,,Labas. Reikia draugą turėti“

Kad būdami mokiniais mokomės – tai nieko neįprasto, kad būdami suaugusiais vis dar mokomės – prieš dešimtmetį gal ir buvo neįprasta, tačiau šiandien tai tampa savaime suprantamu dalyku.

Skaitykite daugiau Kintų mokykloje mokosi ne tik mokiniai, bet ir darbuotojai

Užkrečiamųjų ligų požymiai ne patys maloniausi. Tad nenuostabu, jog daugelis susirgusių žmonių ryžtasi bet kam, kad tik greičiau pasveiktų. Populiariausia priemonė nuo užkrečiamųjų ligų yra vaistai.Dauguma plačiai naudojamų vaistų nenaikina ligos sukėlėjų, tik palengvina ligos požymius ir gerina savijautą.

Skaitykite daugiau Užkrečiamųjų ligų požymiai (antibiotikai)

2021-04-19

Antibiotikai – medžiagos, naikinančios mikrobus arba slopinančios jų augimą ir dauginimąsi. Natūralūs antibiotikai – grybus, bakterijų, augalų ar gyvūnų sintetinami junginiai, kurie paprastai slopina kurią nors ląstelių baltymų sinezės stadiją.

Skaitykite daugiau Kodėl antibiotikai pavojingi?

2021-04-12

2021-04-12Balandžio 9 d. darželyje vyko integruota veikla „Vaikų velykėlės“. Dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių mokinukai. Į svečius atskubėjo ir Zuikis su Velyke, Zuikienė su zuikučiais.

Skaitykite daugiau „VAIKŲ VELYKĖLĖS“

2021-04-02 Kintų pagrindinės mokyklos 8 ir 9 klasėse kovo 31 d. vykusiose pamokose „Ką žinai apie tarmes?“lietuvių kalba buvo integruota ne tik su etika, bet ir su geografija, pilietiškumo ugdymu. Mokytojų Nijolės Sodonienės ir Ramūno Grikšo sumanymas pasiteisino, nes mokymasis sėkmingai vyko įvairiais būdais naudojantis virtualia mokymosi aplinka „Google Workspace for Education“.

Skaitykite daugiau Integruotos lietuvių kalbos ir etikos pamokos „Ką žinai apie tarmes?“, mokantis elektroninėje erdvėje

2021-04-02Lietuvių kalbos ir literatūros pamokų ciklo „Lietuvių liaudies daina šiandien“ keturios pamokos balandžio 1 ir 2 dienomis 7 klasėje virtualiame Google Meet kambaryje (mokymosi aplinka „Google for Education“) vyko itin darbingai – kiekvienas darė pranešimą ir mokėsi iš bendraklasių.

Skaitykite daugiau Pranešimo rengimas ir pristatymas – sėkmingas mokymasis apie liaudies dainas iš bendraklasių virtualiose pamokose

Kovo mėnesį Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių“. Akcijos tikslas – organizuoti ir vykdyti veiklas, skirtas stabdyti patyčias ir kitokį žeminantį elgesį.

Skaitykite daugiau „Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių“