Balandžio 1-oji- „Juokų ir išdaigų diena“ nuo seno yra minima ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Šią dieną jokiu būdu negalima pykti ant to, kuris tave apgavo. Manoma, kad „jeigu tą dieną nieko neprigausi, tau bus nelaimingi metai“.

Skaitykite daugiau Kintų pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių darbų paroda „Balandžio 1-juokų ir išdaigų diena“

Kovo 23 – 24 dienomis Kintų darželyje vyko meninio skaitymo konkursas „Mano mažas pasaulėlis“, kuriame dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutės“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai. Jaukioje ir pavasariškai papuoštoje salėje skambėjo žinomų poetų eilės.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas „Mano pasaulėlis“

Šių metų kovo 23 dieną, antrokai ir jų mokytoja Ilona Papievienė per dailės ir technologijų pamoką kūrė įvairius modelius iš atliekų, iš nereikalingų skarelių ir šalikėlių, puošė įvairiomis sagėmis ir papuošimais. Mergaitės kūrė sukneles, sijonus ir bliuskutes.

Skaitykite daugiau Madų šou „Pavasaris 2021“- antrokų akimis!

Kintų pagrindinė mokykla, įgyvendindama Smurto prevencijos įgyvendinimo mokyklose rekomendacijas, nuo 2015 metų dalyvauja Olweus patyčių prevencijos programoje, o nuo 2017 metų diegia Olweus programos kokybės užtikrinimo sistemą (OPKUS).

Skaitykite daugiau Olweus programos kokybės užtikrinimo sistema (OPKUS) Kintų pagrindinėje mokykloje

Nuo 2021-03-22 į mokyklą grįžta 1-4 klasių mokiniai. Testavimo nereikės, tačiau reikės laikytis susitarimų:

Skaitykite daugiau NUO 2021-03-22 PRADINUKAI GRĮŽTA Į MOKYKLĄ!

2021-03-18

Tuberkuliozė – pavojinga užkrečiamoji liga, apie kurią vis dar privengiama kalbėti viešai. Bijodami visuomenės reakcijos, sergantieji šia liga delsia pradėti gydymą ir rizikuoja apkrėsti daugiau žmonių, apsunkinti gijimo procesą bei paskatinti vis dažniau nustatomų vaistams atsparių ligos formų atsiradimą.

Skaitykite daugiau Tuberkuliozė

ES lėšomis finansuojamo projekto „Veža“, skirto 1-4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti, 2021 m. sausio-vasario mėnesiais vykdytos veiklos:

Skaitykite daugiau ĮGYVENDINANT PROJEKTĄ „VEŽA“ (2021 m. sausis-vasaris)

2021-03-15

Kiekvienas kraštas, miestas, kaimas turi savo praeitį, žinomus objektus, lankytinas vietas. Savo istoriją – ilgą, permainingą, didingą ir garbingą – turi ir mūsų tėvynė Lietuva. Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, ,,Boružiukų“ grupės mokiniai visą savaitę domėjosi tėvynės simboliais, lankytinomis vietovėmis, praeitimi. Vaikai sužinojo, kuo garsūs lakūnai Darius ir Girėnas, kas yra Lietuvos sostinė. Taip pat […]

Skaitykite daugiau Per Lietuvą

2021-03-11

2021-03-11 Vyko virtualus renginys, skirtas Kovo 11-tai

Skaitykite daugiau Renginys Kovo 11-tai

Ačiū už bendradarbiavimą rengiant piešinių parodą „Geltona – Žalia – Raudona“ technologijų ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai Sonatai Rangienei, ikimokyklinio ugdymo mokytojai Laimai Bušininkienei bei visiems vaikams, atsiuntusiems savo piešinius ir darbelių nuotraukas.

Skaitykite daugiau Piešinių paroda „Geltona – Žalia – Raudona“