Trys antros klasės mokiniai: Gytė Valiukevičiūtė, Viktorija Venckutė ir Rokas Šertvytis pateko į tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021“ II – ąjį etapą, kuris vyks kovo  3 d. nuo 9.00 val. iki 15.00 val.

Skaitykite daugiau Džiugios naujienos iš tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2021“!

Nuo 2021-02-22 viskas vyksta taip, kaip ir buvo iki mokinių atostogų:

Skaitykite daugiau Kaip dirbsime, mokysimės nuo 2021-02-22?

Šiemet Saugesnio interneto diena daugelyje Europos šalių buvo minima vasario 9 dieną, tačiau organizuojant šią teminę akciją, įvairios šviečiamosios veiklos visoje Lietuvoje vyko visą savaitę. Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka ir jos filialai kasmet jungiasi prie šios projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ organizuojamos akcijos, skirtos Saugesnio interneto savaitei.

Skaitykite daugiau Saugesnio interneto savaitė šiemet vyko virtualiai

2021-02-19

Vasario 10 d. mokytojos Elvyra Rimkuvienė ir Vida Viršilienė vedė integruotą tikybos, etikos, dailės ir technologijų pamoką 4 klasės mokiniams ,,Užgavėnių papročiai ir tradicijos“. Nuotoliniu būdu mokiniai ir mokytojos jungėsi į bendrą vaizdo pamoką.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka ,,Užgavėnės“

Kintų pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniams vyko integruota tikybos, lietuvių kalbos,  pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“. Pamokos metu aptarėme Užgavėnių šventę, simbolizuojančią žiemos išvarymą, prisiminėme pagrindinius  šventės simbolius- persirengėlius, kaukes, blynus, Lašininio ir Kanapinio kovą, Morės deginimą.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“.

2021-02-16

2021-02-16 Vyko virtualus renginys, skirtas Vasario 16-tai  

Skaitykite daugiau Renginys Vasario 16-tai

Artėja ŽIEMOS PABAIGA ir tradiciškai švenčiame UŽGAVĖNES. Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai dailės pamokose prisiminė Užgavėnių šventės personažus:LAŠININIS, KANAPINIS, MORĖ, OŽYS, GERVĖ MEŠKA, AVINAS, VELNIAS, RAGANA, GILTINĖ, DAKTARAI, BŪRĖJOS, SVETIMTAUČIAI PREKYBININKAI, UBAGAI IR KITI KEISTUOLIAI…

Skaitykite daugiau Piešinių paroda „Užgavėnių kaukė 2021“

Integruotos lietuvių kalbos ir dailės pamokos metu pirmokai prisiminė bei susipažino su žmonėmis, kurie garsina Lietuvą pasaulyje. Virtualiai aplankė lankomiausias Lietuvos vietas ir nulipdė tai, kas labiausiai įsiminė. Darbeliai skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.    

Skaitykite daugiau Darbeliai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

Senolė žemė žydi Vaivorykštės spalva. Visų gražiausias žiedas Gimtinė LIETUVA. (Aldona Elena Puišytė)    

Skaitykite daugiau Kūrybinių darbų virtuali paroda „Mano gimtinė“

Sausio 26 dieną specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė ir pradinio ugdymo mokytojos Asta Matvėjėvienė ir Irena Šerkienė bei jų mokiniai –pirmokai ir trečiokai – mokėsi, bendravo, bendradarbiavo nuotoliniu būdu. Mokiniai skaitė pasakas, gilino žinias apie pasakininkus, tobulino skaitymo įgūdžius, susipažino su pasakų įvairove. Vyresnieji, trečiokai, dar dalyvavo viktorinoje apie žiemą. Spręsdami kryžiažodį, pasitikrino žinias ir […]

Skaitykite daugiau Mokomės ir bendradarbiaujame nuotoliniu būdu