Penktų, šeštų, septintų bei aštuntų klasių mokiniai rugsėjo ir spalio mėnesiais mokėsi viešosios, sceninės kalbos, ugdė savo gebėjimus, mokėsi „nugalėti“ scenos baimę bei vaidinti bendradarbiaujant su visa klase. Su 5 klasių mokiniais kūrėme nedidelės apimties vaidinimą „Kiškio pietūs“ pagal Teresės Leciūtės-Lorenčienės parašytus scenos vaizdelius, pjeses. Kiekvienas iš mokinių pasigamino po kaukę, kurios atspindėjo pjesės veikėjus, […]

Skaitykite daugiau Šių metų spalio 22 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniams teatro pamokos vyko UDC (Daugiafunkciame centre)

Kintų pagrindinės mokyklos devintokams ir dešimtokams spalio 23 d. lietuvių kalbos pamokos vyko Kintų Vydūno kultūros centre išsiaiškinant parodos „Šišioniškių daiktų istorijos“ eksponatų paskirtį. Mokiniai kai kurių daiktų, įrankių naudojimo būdą žinojo ar numanė, bet apie daugelio išgirdo pirmą kartą.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamokos parodoje „Šišioniškių daiktų istorijos“ Kintų Vydūno kultūros centre

2020-10-26

Spalio 22 dieną „Saulučių“ grupės mokinukai dalyvavo rudenėlio šventėje „Rudenėlio spalvos“. Į šventę atvyko netikėtas svečias „ežiukas“ (mokytoja Daiva), kuris ant savo spygliukų atsinešė įvairiaspalvių lapų, mažų ir didelių grybų, obuolių.

Skaitykite daugiau „Rudenėlio spalvos“

1. Ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas – nieko nesikeičia, viskas vyksta įprasta tvarka (besimokantys pagal priešmokyklinio ugdymo programą turi galimybę atostogauti spalio 26-30 d).

Skaitykite daugiau Kaip dirbsime ir mokysimės artimiausias dvi savaites?

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje toliau vykdomas jaunimui skirtas projektas „Išjunk išmanųjį – atskleisk savo talentą“, finansuotas Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Skaitykite daugiau Renginį jaunimui „Pagauk mintį“ vedė humoristas Zigmantas Baranauskas

Visą spalio mėnesį, pradinių klasių mokiniai su savo tėveliais galėjo siūti mielas, gražias, ypatingas,skudurines lėlytes. Dauguma mokinių, siuvo su savo šeimos nariais. Tai buvo malonus rūpestėlisvisai šeimai. Tai galėtų būti ir tradicija, rudens vakarais su visa šeima – lėlytė Onytė kitaip!

Skaitykite daugiau Konkursas – paroda „Skudurinė Onytė“ – pradinių klasių mokiniams!

Spalio 21 dieną, mokykloje vykstant praktinių studijų savaitei, aštuntos klasė mokiniai, fizinio ugdymo pamkos metu aplankė Kintų kaitavimo klubą. Šio klubo instruktorius, buvęs mokyklos mokinys, Benas Banelis mokinius supažindino su kaitavimo istorija, inventoriumi, šios sporto šakos subtilybėmis, specifika.

Skaitykite daugiau Aštuntokai turėjo galimybę susipažinti su kaitavimo sportu

Rudeniui dažant lapus, priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai skubėjo įšventę „Rudenėlio takeliu“. Į svečius atstriksėjo Voveraitė, kuri savo krepšelyje turėjo įvairiųužduočių, mįslių, miško ir daržo gėrybių.

Skaitykite daugiau ŠVENTINIS RYTMETYS „RUDENĖLIO TAKELIU“

2020-10-08 vyko pirmasis susitikimas Šilutės Žibų pradinėje mokykloje dėl veiklų įgyvendinimodalyvaujant ES lėšomis finansuojamame projekte „VEŽA“.

Skaitykite daugiau Pirmasis susitikimas įgyvendinant projektą „Veža“

Įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės, rugsėjo ir spalio mėnesiais Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko netradicinės   IT pamokos.

Skaitykite daugiau Netradicinės informacinių technologijų pamokos Kintų bibliotekoje