Muzikos pamoka – kitaip, Ąžuolų alėjoje! Susiskirstę į keturias komandas, prisiminėme, rinkome, rašėme vaikiškas daineles.

Skaitykite daugiau Antrokėlių muzikos pamoka – kitaip!

2020-09-17

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis.

Skaitykite daugiau Europos judumo savaitė

1 klasės mokiniai turėjo integruotas lietuvių kalbos ir matematikos pamokas tema „Avilys“. Pamokų metu mokiniai susipažino su bičių gyvenimu, skaičiavo, nagrinėjo žodžius, diskutavo, dalijosi patirtimi bei piešė.

Skaitykite daugiau Pirmokų integruotos pamokos tema „Avilys“

2020-09-10

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, siekdamas paskatinti jaunus asmenis rinktis sveiką gyvenimo būdą, nevartoti psichoaktyviųjų medžiagų bei atsižvelgdamas į tai, kad visuomenės informavimas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo bei pagalbos gavimo klausimais

Skaitykite daugiau Rinkimės sveiką gyvenimo būdą

Rugsėjo 7 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Nerija Ropiene  lankėsi mokykloje ir susitiko su 1 – 4 klasių mokiniais.

Skaitykite daugiau Pareigūnė Nerija Ropiene lankėsi mokykloje ir susitiko su 1 – 4 klasių mokiniais

2020-09-01

Rugsėjo 1-oji mokytojo Rubeno akimis