Kaip ir kiekvienais metais,  Kintų pagrindinės mokyklos 5-10 klasių skaitovai sausio 24 d. rinkosi į Vydūno kultūros centrą,  kur vyko meninio skaitymo konkurso mokyklinis turas. Šiame ture dalyvauti  pasiūlyta 24-iems mokiniams, prieš tai sėkmingai laimėjusiems atranką, kuri vyko srautinėse pamokose-konkursuose. Juos sausio 21-23 dienomis 5-6 klasių mokiniams organizavo  lietuvių k. bei teatro mokytoja Vilija Ašmonaitė, […]

Skaitykite daugiau Tradicinis mokinių meninio skaitymo konkursas Vydūno kultūros centro palėpėje ir netradicinės pamokos

Direktorės Astos Gužauskienės 2019 metų veiklos vertinimas Pagal 2017-01-17 Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą Nr. XIII-198 ir jo pakeitimus visų mokyklų direktorių metų veiklos ataskaitą vertina visa mokyklos bendruomenė (mokiniai, jų tėvai, darbuotojai) teikdama siūlymus Mokyklos tarybai, kuri įvertina direktoriaus metų veiklos ataskaitą ir bendruomenės siūlymus, priima sprendimą ir teikia […]

Skaitykite daugiau Direktorės Astos Gužauskienės 2019 metų veiklos vertinimas

2 klasės mokiniai Vanesa Venckutė, Paulina Andriukaitytė, Kamilė Pustovojūtė ir Benas Mačiulaitis dalyvauja tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“. Vaikai skaitė lietuviškas pasakas, išsirinko labiausiai patikusias, nurašė ištrauką dailyraščiu ir ją iliustravo. Vanesa iliustravo pasaką „ Ožka ir vilkas“; Paulina-„Eglė žalčių karalienė“; Kamilė -„Nykščiukas“; Benas-„Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“.

Skaitykite daugiau Tarptautinis piešinių ir dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“

Šių metų sausio 24 dieną, 1-4 klasių mokiniai žiūrėjo „Drakoniuko teatro“ spektaklį „Skruzdėlytė Tauškalytė“. Spektaklis „Skruzdėlytė Tauškalytė“ – tai pamokanti istorija apie Skruzdėlytę, kuri norėdama patirti daug nuotykių nenuėjo į mokyklą. Spektaklyje vaikams, jiems suprantama kalba, sceninio meno, muzikos ir šokio pagalba buvo mokomi pareigingumo, atsakomybės bei sąmoningumo.

Skaitykite daugiau Spektaklis pradinukams – „Skruzdėlytė Tauškalytė“!

Sausio 20 dieną Kintų pagrindinės mokyklos pirmokai klasės valandėlės metu nagrinėjo temą   „Bibliotekininko profesija“.  Tad jie lydimi auklėtojos Ilonos Papievienės apsilankė Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale. Apsilankymo tikslas – supažindinti pirmokėlius su bibliotekininko profesija ir įgyti žinių apie bibliotekininko darbą, paskatinti juos planuoti savo karjerą ateityje.

Skaitykite daugiau Pirmokėlių pažintis su bibliotekininko profesija

Šių metų sausio 22 d. mūsų mokyklos pirmokai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2020“, pirmajame etape, kuris vyko mokykloje. Antrasis etapas vyks Klaipėdoje.

Skaitykite daugiau Pirmokai – tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2020“!

Kintų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje edukacinių erdvių fotografijų parodoje „Eglutės kitaip“. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais.Sveikiname. Šaunuoliai!

Skaitykite daugiau Respublikinė edukacinių erdvių fotografijų paroda „Eglutės kitaip“

Sausio 9 dieną į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą sugužėjo Kintų pagrindinės mokyklos devintokai. Ši kartą bibliotekoje vyko rusų kalbos pamoka, kurią vedė mokytoja Loreta Butkienė.  Moksleiviai susipažino su laikraščiais ir žurnalais, juose ieškojo „TV programos“, kurią vertė į rusų kalbą ir pristatinėjo klasės draugams.

Skaitykite daugiau Netradicinės pamokos Kintų bibliotekoje

Siekiant ugdyti meilę gamtai, tausoti gamtos išteklius ir plėtoti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp šalies ikimokyklinių ugdymo įstaigų buvo organizuojama respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų Kalėdinių eglučių iš antrinių žaliavų fotografijų paroda „Nekirsk eglutės-pasigamink pats“, kurią organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Kaunienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė. Kūrybinių darbų fotografijos nuo 2019-12-18 […]

Skaitykite daugiau Paroda „Nekirsk eglutės-pasigamink pats“

Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla   2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ įgyyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Skaitykite daugiau Projektas ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“