2019.12.20 d. Vyko 1-4klasių mokinių Kalėdinis renginys. Juos džiugino įspūdingi renginio vedėjai, Elfė ir Maša su nuostabiais efektais.

Skaitykite daugiau 1-4 klasių mokinių Kalėdinis renginys

2019-12-27

2019.12.20 d. Įvyko 5-12 klasių mokinių Kalėdinis karnavalas. Mokiniai savo pasirodymais džiugino tėvelius ir mokyklos mokytojus. Už Kalėdų senelio dovanas dėkojame UAB „SLP žuvis“ direktoriui Stanislovui Papieviui bei UAB „Agsira“ direktorei Ramutei Tarailienei.

Skaitykite daugiau 5-12 klasių Kalėdinis karnavalas

Tik pravėrę Kintų mokyklos duris, pakliūname į šventiškai papuoštą fojė. Čia „įsikūrė“ pasakos „Spragtukas“ veikėjai, kalėdinė eglutė, žibintai… Tokia neįprasta aplinka ir savita nuotaika pravertė žadinant mokinių vaizduotę ir atliekant lietuvių kalbos užduotis.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamokos Kintų mokyklos fojė ne tik apie „Spragtuką“

2019-12-17

Baigiantis metams į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą sugužėjo Kintų pagrindinės mokyklos pirmokėliai. Mokiniai kartu su mokytoja Ilona Papieviene visą savaitę mokėsi karpyti snaiges, iš kurių bibliotekininkės paruošė parodėlę „Snaigės“. Ja gali grožėtis bibliotekos lankytojai.

Skaitykite daugiau Jaukus žiemos rytmetis bibliotekoje

Jau antrus metus mūsų mokyklos 3 ir 4 klasės mokiniai dalyvauja Tarptautiniame projekte ,,Draugystės pynė“, kurią organizuoja Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis. Projekto uždaviniai – skatinti mokinių bendradarbiavimą, saviraišką, kūrybiškumą, pagarbą vienas kitam, siekiant į bendrą veiklą įtraukti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius […]

Skaitykite daugiau Tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė“

Advento ir Kalėdų laikotarpiai yra turtingi papročiais ir tradicijomis, nors kartais susipynę su prietarais, tačiau jie siekia vieno tikslo – išugdyti dorą ir laimės siekiantį žmogų. Todėl auginant jaunąją kartą, svarbu perduoti tai, ką mūsų senoliai brangino ir puoselėjo.

Skaitykite daugiau Adventinė popietė ,,Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 5 d. Šilutėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, salės futbolo varžybos. Dėl apdovanojimų varžėsi penkios berniukų komandos: Saugų J. Mikšo , Vilkyčių, Juknaičių, Kintų pagrindinių mokyklų ir Vainuto gimnazijos. Kintiškiai nesunkiai laimėjo prieš Juknaičių (0:4) ir Vilkyčių (0:5) pagrindinių mokyklų komandas, su vainutiškiais sužaidė rezultatu 1:1, o Saugų mokyklos mokiniams […]

Skaitykite daugiau Iškovota antra vieta berniukų futbolo varžybose

2019-11-27 lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų renginys „Valgykim sveikiau – Mes galim“.

Skaitykite daugiau Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų renginys „Valgykim sveikiau – Mes galim“

Gruodžio 3 diena – skirta Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti. Šią dieną pradinio ugdymo mokytoja Asta Matvėjėvienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė surengė netradicinę veiklą 4 klasės mokiniams ,,Padovanok kalėdinį džiaugsmą“, skirtą Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti. Veiklos metu mokiniai mokėsi tolerancijos, atjautos ir supratingumo neįgaliems žmonėms bei gamino senovinius kalėdinės eglutės žaisliukus iš […]

Skaitykite daugiau Netradicinė veikla ,,Padovanok kalėdinį džiaugsmą“

2019-12-04

Kintų pagrindinės mokyklos antros klasės mokiniai ištisus metus dalyvavo respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“. Kiekvieną mėnesį, gaudami vis naują iššūkį ,atlikinėdavo įvairias užduotis ir įveikė visus dvylika iššūkių.

Skaitykite daugiau Projektas „Sveikata visus metus“