2019-11-27 lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų renginys „Valgykim sveikiau – Mes galim“.

Skaitykite daugiau Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų renginys „Valgykim sveikiau – Mes galim“

2019-12-04

Kintų pagrindinės mokyklos antros klasės mokiniai ištisus metus dalyvavo respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“. Kiekvieną mėnesį, gaudami vis naują iššūkį ,atlikinėdavo įvairias užduotis ir įveikė visus dvylika iššūkių.

Skaitykite daugiau Projektas „Sveikata visus metus“

2019-12-02

Lapkričio mėnesį minima Europos sveikos mitybos diena.  Gyventojai raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai, organizuojami įvairūs renginiai, kuriuose pasakojama apie sveikos mitybos principus ir taisykles, siekiant padėti žmonėms suprasti sveikos mitybos pagrindus.

Skaitykite daugiau Viktorina „Sveika mityba“