2019-09-27

Rugsėjo 26 dienos rytą Kintų mokyklos bendruomenė sveikinosi 4 kalbomis: gimtąja lietuvių, vokiečių, anglų ir rusų. Jų mokiniai mokosi, todėl frazės „Labas rytas! Kaip gyvenate? Ačiū, gerai! Kokia jūsų nuotaika? Kokia šiandien diena?“ ir kitos, išrašytos lapuose fojė, buvo dažnam suprantamos. Džiugiai bendrauti skatino nuotaikingos dainos, skambančios keliolika kalbų.

Skaitykite daugiau Europos kalbų diena Kintų mokykloje

2019-09-24

Kintų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniai dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“. Rugsėjo  mėnesio iššūkis – „Draugui ištiesk tik švarią ranką (Emocinės ir fizinės sveikatos darna).

Skaitykite daugiau Projektas „Sveikata visus metus“

Šių metų rugsėjo 19 dieną antros klasės mokiniams Ventėje vyko netradicinė integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos pamoka „Stebiu rudenį“.

Skaitykite daugiau Integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos pamoka „Stebiu rudenį…“

Rugsėjo 10-osios rytas Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre buvo triukšmingas, nes pradinių klasių mokiniai rinkosi į viktoriną „Jei nežinau, tai sužinosiu“. Renginys vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Skaitykite daugiau Viktorina „Jei nežinau, tai sužinosiu“

2019-09-04 Šilutės r. I-oje gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ mokymai tėvams“ „Geresnės ugdymo kokybės link – tėvai kaip ugdymo partneriai“. Jame dalyvavo ir Kintų pagrindinės mokyklos mokinių šaunūs tėveliai.

Skaitykite daugiau „Lyderių laikas 3“ mokymai tėvams“ „Geresnės ugdymo kokybės link – tėvai kaip ugdymo partneriai“

Akimirkos iš rugsėjo 2 – ios šventės.

Skaitykite daugiau Akimirkos iš rugsėjo 2 – ios šventės

Skaitykite daugiau Kintų pagrindinė mokykla pripažinta OLWEUS mokykla!

2019-09-02 skelbimas. 2019-09-02 programa.

Skaitykite daugiau Kvietimas į mokslo metų pradžios šventę ir dienos programa

2019-08-30 Išvažiuojamasis mokytojų tarybos posėdis – atsakymas į klausimą, kaip suspėti per 4 dienas pasirengti naujiems mokslo metams, tuo pačiu metu kiekvieną dieną dalyvaujant atskirų grupių, tarybų susirinkimuose svarbiais visai mokyklos veiklai klausimais ir… išlaikyti pakilią nuotaiką, sugebėti nepavargti nuo begalinio informacijos kiekio bei pasitikti rugsėjį su šypsena?

Skaitykite daugiau KAIP MOKYTOJAMS IŠLAIKYTI PAKILIĄ NUOTAIKĄ?