2019-09-27 Kintų mokyklos gabieji mokiniai kartu su Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus IV kl gimnazistais lankėsi dvejose mokymo įstaigose: Klaipėdos universitete ir Klaipėdos turizmo paslaugų mokykloje. Klaipėdos universitete susipažino su studijų pasirinkimo galimybėmis.

Skaitykite daugiau Ekskursija Klaipėdos universitete ir turizmo mokykloje

2019-09-26 Kintų pagrindinės mokyklos septintokai dalyvavo mokslo festivalio ,, Ervėlaivis Žemė” renginyje – edukacijoje Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje ,,Pažinkime baltų papuošalus “.

Skaitykite daugiau Edukacija Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje Pažinkime baltų papuošalus

2019-09-27

Rugsėjo 26 dienos rytą Kintų mokyklos bendruomenė sveikinosi 4 kalbomis: gimtąja lietuvių, vokiečių, anglų ir rusų. Jų mokiniai mokosi, todėl frazės „Labas rytas! Kaip gyvenate? Ačiū, gerai! Kokia jūsų nuotaika? Kokia šiandien diena?“ ir kitos, išrašytos lapuose fojė, buvo dažnam suprantamos. Džiugiai bendrauti skatino nuotaikingos dainos, skambančios keliolika kalbų.

Skaitykite daugiau Europos kalbų diena Kintų mokykloje

2019-09-24

Kintų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniai dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“. Rugsėjo  mėnesio iššūkis – „Draugui ištiesk tik švarią ranką (Emocinės ir fizinės sveikatos darna).

Skaitykite daugiau Projektas „Sveikata visus metus“

2019-09-20 devintokai dalyvavo mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis Žemė” renginyje ,, Edukacinė ekskursija “ Klaipėdos dramos teatre. Ekskursijos metu buvo galimybė supažinti su unikalia, XVIII a. siekiančia pastato istorija, su rekonstruoto ir šiuo metu moderniausio Lietuvoje teatro galimybėmis.

Skaitykite daugiau Edukacinė ekskursija Klaipėdos dramos teatre

Šių metų rugsėjo 19 dieną antros klasės mokiniams Ventėje vyko netradicinė integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos pamoka „Stebiu rudenį“.

Skaitykite daugiau Integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos pamoka „Stebiu rudenį…“

Dangiški kūnai žmogui visada buvo įdomus stebėjimo objektas. Ilgą laiką astronomo profesija buvo skirta tiems, kurie domėjosi žvaigždėmis ir kitais visatos vaizdais. Šiuo metu astronaut darbai susiję ir su Žemės stebėjimu naudojant palydovus.

Skaitykite daugiau Mokslo festivalio edukacija ,,Žemės stebėjimo akademija”

2019-09-17 Kintų pagrindinės mokyklos devintokai kartu su Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus gimnazistais lankėsi mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis Žemė – 2019”net trijose edukacinėse programose Kaune.

Skaitykite daugiau Įdomi patirtis mokslo festivalio ,, Erdvėlaivis Žemė” edukacijose Kaune

2019-09-12

2019 m. rugsėjo 12 d. ketvirtokai ir penktokai lankėsi Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje  bibliotekoje naujai pradėjusiame  veikti  išbandymų – lazerių kambaryje. Šis kambarys ne pasyviam stebėjimui.

Skaitykite daugiau Ketvirtokų ir penktokų veikla

Rugsėjo 10-osios rytas Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre buvo triukšmingas, nes pradinių klasių mokiniai rinkosi į viktoriną „Jei nežinau, tai sužinosiu“. Renginys vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Skaitykite daugiau Viktorina „Jei nežinau, tai sužinosiu“