2019-06-27 Šilutės r. švietimo įstaigų darbuotojų Spartakiadoje Juknaičiuose dalyvavo dvi kintiškių komandos, kurios atstovavo Kintų pagrindinę mokyklą ir Šilutės Pirmosios gimnazijos Kintų skyrių.Prieš Spartakiadą kintiškių susibūrimas pusryčiams Linos L. sodyboje.

Skaitykite daugiau 2019-06-27 Šilutės r. švietimo įstaigų darbuotojų Spartakiada Juknaičiuose

2019-06-26 Kintuose Šilutės r. mokykloms lyderystės forumą „Drąsiai kitaip“ atidarė KINTŲ LYDERIAI – priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai!!!Sukurta puiki nuotaika dalyviams!Ačiū mokytojoms Juditai J., Sonatai R. ir savanorei Brigitai K.

Skaitykite daugiau 2019-06-26 Kintuose Šilutės r. mokykloms lyderystės forumas „Drąsiai kitaip“. Tema – Praktinių studijų dienos (mokymosi kitaip dienos)

2019-07-02

2019-06-21 Įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai V-ajai Kintų pagrindinės mokyklos laidai

Skaitykite daugiau Paskutinis skambutis

Akimirkos iš pažymėjimų įteikimo 8-okams ir mokslo metų pabaigos šventės

Skaitykite daugiau Pažymėjimų įteikimas 8-okams ir mokslo metų pabaiga

Birželio mėnesį daug lietuvių kalbos ir literatūros pamokų vyko Kintų Vydūno kultūros centre, Vydūno muziejuje. Čia gaivino vėsa ir mokymąsi darė naudingą savarankiškai atliekamos užduotys, pavyzdžiui: spręsti kryžiažodžius, sudėlioti dėliones, iš žodžių sklandžią Vydūno mintį ir, žinoma, ją argumentuotai paaiškinti.

Skaitykite daugiau Pamokos „Sužinok daugiau apie Vydūną“ bendradarbiaujant su Kintų Vydūno kultūros centru