2019-06-19 Penktasis padėkos vakaras socialiniams partneriams bei rėmėjams „Aukime kartu!“ Parengiamaisiais darbais rūpinosi administracija: Asta G., Violeta K. ir jos komanda, Vitalijus Š., Ilona P., Jurgita T., Renata R., Rasa K. Vakaro dalyviai: mokyklos socialiniai partneriai, rėmėjai, Mokyklos tarybos nariai, administracija.

Skaitykite daugiau 2019-06-19 Penktasis padėkos vakaras socialiniams partneriams bei rėmėjams „Aukime kartu!“

Birželio 18 dieną 10 klasės mokiniai lankėsi Šilutėje bei maloniai gaivinosi arbata ir daug sužinojo dalyvaudami edukacinėje pamokoje „Arbatos gėrimo tradicijos Azijoje ir Europoje“  H. Šojaus muziejuje. Tai organizavo rusų kalbos mokytoja Loreta Butkienė,  prie jos prisijungė ir Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja.

Skaitykite daugiau Pamokos netradicinėje erdvėje – Šilutės H. Šojaus muziejuje bei … autobusiuke

2019-06-18

Birželio 17 d., Kintų pagrindinės mokyklos, 9 klasės mokiniai, kartu su Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniais ir dailės mokytoja R. Šleinyte, vyko į edukacinę – pažintinę išvyką, į Klaipėdą. Mokiniai aplankė Adomo Brako dailės mokyklą, kur skulptorius J. Burba, pristatė mokyklos veiklą, papasakojo apie dailininko profesiją, apie meno filosofiją ir grožio sąvokos supratimą bei interpretavimą, […]

Skaitykite daugiau Edukacinė išvyka

Vakar vyko mokykloje 8.00-14.30: 1) mokiniams – Praktinių studijų diena (pažangai, refleksijai, bendradarbiavimui); 2) mokytojams – Metodinė diena (atvira ir kitiems šalies pedagogams; gaila, kad niekas neatvyko (nors 2 buvo iš kitur užsiregistravę), nes buvo netikėta, nauja ir kitokia patirtis). Dienos „vinis“ – 11.00-12.00 veikla: fantastiškai skamba, bet visi 5-10 kl. mokiniai kartu su visais […]

Skaitykite daugiau Pasiekimų ir pažangos diena, skirta mokinio ir mokytojo refleksijai „GEROS PAMOKOS LINK“ 2019-06-17

Š.m. birželio 10 – 14 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 8“, kurioje keliavo, bendravo, žaidė, sportavo, dalinosi įspūdžiais 1-4 klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 8“

2019-06-12

Birželio 11 d. į Kintų pagrindinę mokyklą atvyko ir užsiėmimus organizavo Klaipėdos regiono karo prievolės ir komplektavimo skyriaus kariškiai su vyr. srž. Reda Montviliene. 5-11 klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su pagrindinėmis rikiuotės komandomis, apšilo atlikdami, kariuomenei būdingą, sportinę mankštą, komandomis įveikė karinių kliūčių ruožą. Mokiniai betarpiškai turėjo galimybę bendrauti su kariškiais, išsamiau susipažinti su […]

Skaitykite daugiau Karinio rengimo pamokos

2019-06-11

Birželio 10 d., 5-10 klasių mokiniai ir vienuoliktokai gimnazistai, turėjo netradicinio fizinio aktyvumo pamokas ir galėjo susipažinti su regbio žaidimu. Mokiniams pamokas vedė regbio trenerė Austėja Minkevičiūtė, kuri treniruoja vaikus Šilutėje, yra  Lietuvos regbio rinktinės narė, Europos čempionatų dalyvė.

Skaitykite daugiau Regbio pamokos Kintuose

1-4 klasių mokinių vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje – 8“ veiklos programą rasite paspaudę čia.

Skaitykite daugiau 1-4 klasių mokinių vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje – 8“

Kintų mokyklos mokiniai turi galimybę „pasimatuoti“ kai kurias profesijas miestelio įmonėse. Viena iš tokių – Kintų kepykla. Taigi, įdomu, smalsu buvo išbandyti konditerio profesiją.

Skaitykite daugiau Kintų mokiniai ,, matuojasi“ konditerio profesiją

Priešpaskutinę mokslo metų dieną Kintų pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai sugūžėjo į Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą, kur vyko susitikimas su rašytoja Gina Viliūnė.

Skaitykite daugiau Susitikimas su rašytoja Gina Viliūne