Gegužės 24 d. mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ugdytiniai vyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją į Rusnę.

Skaitykite daugiau „Boružiukų“ ugdytiniai vyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją Rusnėje

Gegužės 27 dieną į Kintų pagrindinės mokyklos sporto salę rinkosi ikimokyklinio ugdymo grupių „Zuikučiai“, „Saulutės“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai ir jų tėveliai. Čia vyko šeimų sporto šventė „Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki“. Kiekviena grupė sudarė vieną komandą. Komandos dalyvavo trijose skirtingose rungtyse:

Skaitykite daugiau Šeimų sporto šventė „Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki!“

Abiturientų „Paskutinio skambučio“ akimirkas galite pamatyti čia: https://photos.app.goo.gl/DX1BtZmsJmWoDw2B7

Skaitykite daugiau Abiturientų „Paskutinio skambučio“ akimirkos

Gegužės 22 d., miesto stadione, vyko Šilutės r. mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos mokiniams, kurie gimę 2007-2004 metais ir 2003-2000 metais. Smagu, kad tarp nugalėtojų ir prizininkų yra ir Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Pavyko iškovoti prizines vietas rajono lengvosios atletikos varžybose

Gegužės 16-ąją dieną septintos klasės mokiniams vyko integruotos lietuvių-rusų kalbų pamokos „Skaitvardžių vartojimo ypatumai“.

Skaitykite daugiau Integruota rusų – lietuvių kalbų pamoka „Skaitvardžių vartojimo ypatumai“

Š. m. gegužės 10 d. vyko integruota veikla „Pamario kraštas“ mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ir Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių skyriaus ikimokyklinio ugdymo mokiniams, kurią vedė priešmokyklinio ugdymo mokytojos Sonata Rangienė bei Lilija Venckienė.

Skaitykite daugiau Integruota veikla su Traksėdžių skyriaus mokiniais

2019 m. gegužės 15 d. Šilutės pirmosios gimnazijos sporto salėje vyko dešimtoji rajono ikimokyklinių įstaigų šeimų sportinė pramoga-šventė „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti, kurią organizavo Šilutės lopšelis-darželis „Žibutė“.

Skaitykite daugiau Rajono ikimokyklinių įstaigų šeimų sportinė pramoga-šventė „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima“

Gegužės 9 dieną vyko tradicinis mokyklos pavasario krosas, kuriame dalyvavo 3-12 klasių mokiniai. Visų žinomą „mažąjį ratą“ (1,3 km) sėkmingai įveikė 49 vaikinai ir 34 merginos.

Skaitykite daugiau Mokiniai savo ištvermę pasitikrino mokyklos pavasario krose

2019-05-13

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose dalykiniuose konkursuose: „Olympis“, „Kings“, „Kengūra“ ir kt.

Skaitykite daugiau Dalyvavome „Kengūros“ konkurse

2019-05-13

Gegužės 10 dieną 9 klasei matematikos pamoka vyko gamtoje. Pagal medžio šešėlį mokiniai turėjo apskaičiuoti medžio aukštį. Kadangi nebuvo saulės, mokytoja paaiškino, ką išmatuoti ir kaip apytiksliai apskaičiuoti medžio aukštį, taikant trikampių panašumo požymius. Mokiniai dirbo grupelėmis po 2 – 3 mokinius netradicinėje aplinkoje, matavo iš namų atsineštomis priemonėmis.

Skaitykite daugiau Matematikos pamoka kitaip