2019-04-29 Kintų pagrindinės mokyklos devintokai bei Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus gimnazistai dalyvavo susitikime su Šilutės profesinio mokymo centro atstovais, susipažino su mokymo programomis, mokymosi bei karjeros galimybėmis.

Skaitykite daugiau Susitikimas su Šilutės profesinio mokymo centro atstovais

Šių metų balandžio 24 dieną Kintų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokinys Benas Mačiulaitis kartu su savo mokytoja Irena Šerkiene dalyvavo respublikinėje konferencijoje-varžytuvėse „Žemesnių klasių mokinių loginio mąstymo ugdymas“, kurios vyko Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje. Konferencijoje-varžytuvėse pradinių klasių mokiniai susipažino su programavimo pradmenimis, dalyvavo užsiėmime su robotukais (boružėlėmis), žaidė mąstymą skatinančius žaidimus.

Skaitykite daugiau Respublikinė konferencija-varžytuvės „Žemesnių klasių mokinių loginio mąstymo ugdymas“

Balandžio 19 dieną, artėjant labai gražiai ir džiugiai šventei – Šventoms Velykoms, pirmos klasės mokiniams atvirą netradicinę integruotą lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoką ,,Zuikučių mokyklėlė“ vedė pirmos klasės mokytoja Irena Šerkienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė. Kadangi buvo naudojami įvairūs žaidimo bei vaidybos metodai ir mokiniai – „zuikučiai“ atliko Velykės integruotas […]

Skaitykite daugiau Atvira integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka ,,Zuikučių mokyklėlė“

Elvyra Rimkuvienė, specialioji pedagogė, logopedė ir Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė organizavo netradicinę veiklą 1-6 klasių mokiniams, kuriame vaikai buvo skatinami kurti, fantazuoti, svajoti bei savo svajonėmis dalintis su kitais.

Skaitykite daugiau Respublikiniame piešinių konkurse ,,Mano svajonė“ laimėtos dvi II vietos

Balandžio 17 dieną “Saulučių” grupės mokiniai dalyvavo netradicinėje veikloje “Numarginsiu kiaušinį”. Keliavome į biblioteką, kur mūsų laukė mokinės Evitos Vyšniauskaitės močiutės ir mama Vitalija Vyšniauskienė, bibliotekininkė.

Skaitykite daugiau Netradicinė veikla “Numarginsiu kiaušinį”

Balandžio 18 dienos popietę mokyklos 8 – 10 klasių komanda dalyvavo regioniniame konkurse „ Praktinių žinių labirintas“, kuris vyko Šilutės r. Juknaičių pagrindinėje mokykloje. Mokyklą atstovavo 8 klasės mokinys Karolis Vaitkus, 9 klasės mokinės Deimantė Piečiūtė ir Govinda Valčiukaitė, 10 klasės mokiniai Ugnė Jankauskaitė ir Karolis Levoniukas.

Skaitykite daugiau II vieta konkurse „ Praktinių žinių labirintas“

2019-04-16

Gerb. mokytojau, Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Skaitykite daugiau Pranešimas korepetitoriams

Gerb., tėveliai, Ar žinome, kad deklaravę savo pajamas, galime skirti  2 % GPM SAVO VAIKŲ UGDYMO KOKYBĖS GERINIMUI?           Pildant prašymą paramai skirti reikalinga nurodyti šiuos rekvizitus: Sąskaita paramai:  LT04 4010 0435 0006 0137  Paramos gavėjas: Kintų pagrindinė mokykla Paramos gavėjo kodas 190697016.

Skaitykite daugiau Tėvų taryba inicijuoja akciją „AUKIME KARTU!”

Balandžio 5 dieną ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutės“ mokiniai lankėsi Ventės rago ornitologijos stoties muziejuje. Susipažino su paukščių įvairove, apžiūrėjo paukščių iškamšas.

Skaitykite daugiau Išvyka į Ventės rago ornitologijos muziejų

Netradicinė 7-10 ir 3d, 4d gimnazijos klasėms pamoka „Dūžtančių formų pasaulyje“ vyko balandžio 9 dieną. Respublikos skaitovų konkursų laureatas, aktoriaus Alvydas Brunalas  skaitė Vytauto Mačernio kūrybą. Kadangi mokiniai atidžiai klausėsi, kitą pamoką sėkmingai atliko užduotis ir išsakė palankią nuomonę apie šią pamoką, skatinančią apie daug ką pamąstyti.

Skaitykite daugiau Netradicinė pamoka – aktorius A. Brunalas skaito V. Mačernio poeziją