2019-01-25

Sausio 17 d. Vydūno kultūros centre vyko 5-10 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso mokyklinis turas, kuriame dalyvavo geriausieji klasių skaitovai. 2019-ieji paskelbti vietovardžių metais, tad skambėjo ne tik J.Aisčio, Maironio, Just. Marcinkevičiaus, A.Baltakio ir kt. poetų eilės apie gamtą, gimtinės grožį, bet ir Kintuose gimusių ar gyvenusių poetų A.Kaktos, A.Kiminiaus eilėraščiai.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas

Pastarąsias dvi savaites Kintų pagrindinėje mokykloje vyravo tinklinio dvasia: gimnazistai teisėjavo varžyboms, jaunesnieji mokiniai jas stebėjo, aptarinėjo ir palaikė savo vyresniuosius draugus. Sausio 17 dieną mokykloje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų zoninės tinklinio varžybos, o 22 dieną merginų finalinės tinklinio varžybos.

Skaitykite daugiau Kintų pagrindinės mokyklos merginų ir vaikinų tinklinio komandos – prizininkės rajone!

2019-01-23

Sausio 21 dieną ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių mokinukai dalyvavo akcijoje „Baltasis badas“.

Skaitykite daugiau Akcija „Baltasis badas“

2019-01-22

Karjeros dienos veiklaraštis

Skaitykite daugiau Karjeros diena, 2019-01-23

Š. m. sausio 17 d., vyko respublikinė konferencija „Erasmus+ projektai: pozityvios patirties sklaida“ Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje.

Skaitykite daugiau Respublikinė konferencija „Erasmus+ projektai: pozityvios patirties sklaida“

Srautines integruotas lietuvių kalbos ir literatūros bei teatro pamokas – Meninio skaitymo konkursas – jau keleri metai iš eilės sausio mėnesį veda lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Sodonienė ir teatro mokytoja Asta Neimantienė. Šiemet aktyviai prisijungė ir jaunoji kolegė Vilija Ašmonaitė.

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: „Meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos Vietovardžių metams“- srautinės integruotos pamokos netradicinėje aplinkoje

Sausio 15 dieną Kintų pagrindinės mokyklos ketvirtokai su mokytoja Ilona Papieviene lankėsi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale.

Skaitykite daugiau Kristijono Donelaičio „Metų“ skaitymai lietuvininkų tarme „Ir vėl saulelė…“

Sausio 9 d. Kintų pagrindinės mokyklos mišrios ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai apsilankė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale, kur vyko netradicinė veikla „Žiemos pasaka“.

Skaitykite daugiau Vaikai Kintų bibliotekoje kūrė knygeles ir skaitė pasakas

Direktorės Astos Gužauskienės 2018 metų veiklos vertinimas

Skaitykite daugiau Direktorės Astos Gužauskienės 2018 metų veiklos vertinimas

Direktorės Astos Gužauskienės 2018 metų veiklos ataskaitą galite pamatyti čia: Direktorės Astos Gužauskienės 2018 metų veiklos ataskaita