Tapybos darbų paroda „Žiemos peizažo motyvai“ Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje.

Skaitykite daugiau Tapybos darbų paroda „Žiemos peizažo motyvai“ Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje

Š.m. gruodžio 13 d.,2005 m. gimimo ir jaunesni berniukai vyko į rajono kaimo vietovių mokyklų futbolo varžybas Šilutėje. Kintiškiams futbolą salėje teko žaisti su Vainuto gimnazijos, Saugų J. Mikšo ir Vilkyčių pagrindinių mokyklų mokiniais.

Skaitykite daugiau APGINTAS ČEMPIONŲ VARDAS RAJONO SALĖS FUTBOLO VARŽYBOSE

Š.m. gruodžio 10 dieną dvi AJE narės Vanesa P. ir Deimantė N. dalyvavo LR Seime organizuojamoje jaunimo konferencijoje: „Balsavimas nuo 16 metų: Lietuvos ateities scenarijus“.

Skaitykite daugiau Jaunimo konferencija: „Balsavimas nuo 16 metų: Lietuvos ateities scenarijus“

Š.m. gruodžio 6 d., mokyklos sporto salėje, vyko atkaklios, kovingos ir labai emocionalios mokyklos tarpklasinės kvadrato varžybos.

Skaitykite daugiau Atkaklios mokyklos 3-7 klasių mokinių kvadrato varžybos

Šių metų gruodžio 5 dieną pirmos klasės mokiniams vyko integruota tikybos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Adventas“, kurią vedė tikybos mokytoja Elvyra Rimkuvienė ir 1 klasės mokytoja Irena Šerkienė.

Skaitykite daugiau Integruota tikybos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Adventas“

Ką gera ir savita galiu papasakoti ir parodyti apie save? Į šį klausimą 9 klasės mokiniai atsakė lapkričio mėnesį vykdydami integruotą lietuvių kalbos ir informacinių technologijų projektinį darbą „Pristatau pasauliui save“.

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: „Pristatau pasauliui save“ – integruotas lietuvių kalbos ir informacinių technologijų projektas 9 klasėje

Siekdamos ugdyti suvokimą, kad sveikata ir  nuoširdūs jausmai – itin svarbios gyvenimo            vertybės, biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Cyrolies ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė lapkričio 29 d. vedė integruotą biologijos ir lietuvių kalbos pamoką „Širdis ir nuoširdumas“ 9 klasėje.

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: integruota lietuvių kalbos ir biologijos pamoka „Širdis ir nuoširdumas“ Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasėje