Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų, tėvų ir pagalbos mokiniui specialistų teorinėje – praktinėje konferencijoje „Sėkmingo ugdymo(si) patirtys“, kuri vyko 2018 m. lapkričio mėn. 23 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje, ir dalijosi gerąja patirtimi skaitydama pranešimą „Tarpdalykinės integracijos galimybės“.

Skaitykite daugiau Dalijimasis patirtimi respublikinėje konferencijoje „Sėkmingo ugdymo(si) patirtys“

Integruotą lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką „Kintai prie Kuršių marių“ Šiaulių Medelyno progimnazijos 3 klasėje vedė Kintų pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė.

Skaitykite daugiau Bendradarbiavimas: Kintų mokytojos pamoka Šiaulių Medelyno progimnazijoje

Lapkričio 14 dieną daugiafunkcio centro aktų salėje į srautinę integruotą teatro ir lietuvių kalbos pamoką susirinko aštuntokai ir devintokai. Jie mokėsi kartu ir vieni iš kitų.

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: srautinė integruota teatro ir lietuvių kalbos pamoka 8 ir 9 klasėse „Asmens jausmų ir bendruomenės konfliktas V. Šekspyro tragedijoje „Romeo ir Džiuljeta“ ir mūsų laikais. Skaitymas vaidmenimis“

Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 9 klasei „Vydūnas. Kelio  pasirinkimas“ vyko lapkričio 8 d. Vydūno muziejuje. Mokytoja Nijolė Sodonienė mokiniams pateikė užduotis, kurias jie atliko savarankiškai, pvz.: papasakoti arfos suradimo ir kelionės į Kintus istoriją; surasti stenduose ir parašyti 10 Vydūno kūrinių pavadinimų; atsakyti į klausimą, kaip vidinio tilsmo kambarys susijęs su knyga „Sveikata. Jaunumas. […]

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: Vydūno muziejuje apie gyvenimo kelio pasirinkimą

2018 m. lapkričio 16 d. Kintų pagrindinės mokyklos AJE „Noriu. Galiu. Darau“ narės Deimantė N. ir Vanesa P. vyko į regioninę jaunimo konferenciją „Jungtinės Pajėgos Jaunimui“ Mažeikiuose.

Skaitykite daugiau Regioninė jaunimo konferencija „Jungtinės Pajėgos Jaunimui“

2018-11-19 vyko 9-10 ir gimnazijos klasių mokinių susitikimas su Ieva Kaknevičiūte. Ji buvusi Kintų mokyklos mokinė, šiuo metu dirbanti ekskursijų gide Vilniuje, dalyvaujanti „Kino pavasaris“ organizavimo veikloje, apkeliavusi net 28 šalis ir praėjusią vasarą dalyvavusi ekspedicijoje „Misija Sibiras“ Kazachstane.

Skaitykite daugiau Susitikimas su misija Sibiras dalyve Ieva Kaknevičiūte

2018-11-19

Lapkričio 7 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai dalyvavo popietėje „Rudens takeliu“.

Skaitykite daugiau „Rudens takeliu“

2018-11-16

Lapkričio 15 dienos popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale  svečiavosi komiksų autorė Gerda Jord. Į susitikimą su kūrėja buvo pakviesti Kintų pagrindinės mokyklos 10 klasės moksleiviai ir  Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus 3 ir  4 klasių gimnazistai.

Skaitykite daugiau „Komiksai ir gyvenimas miestelyje“

Baigiantis Vydūno metams Vydūno kultūros centro palėpėje lapkričio 12 d. Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus gimnazistams pristatyta paroda ,,VYDŪNAS. GYVENIMAS, MIRTIS IR KAS TOLIAU…“, skirta mąstytojo, mokytojo, rašytojo 150-osioms gimimo metinėms.

Skaitykite daugiau Kintų pagrindinės mokyklos ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus mokinių netradicinės pamokos apie Vydūną Kintų Vydūno kultūros centre

2018-11-16

Šių metų lapkričio 8 dieną 2 klasės mokiniai vyko į Šilutės kultūros ir pramogų centrą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Aš kultūra ir vėjas“.

Skaitykite daugiau ,,Aš kultūra ir vėjas“