„Susiūtas, bet ne drabužis. Su lapais, bet ne medis. Ne žmogus, o viską pasakoja“, „Baltos lankos, juodos avys, kas išmano, tas jas gano“.

Skaitykite daugiau Literatūrinės dirbtuvėlės „Popierinės lėlės“

2018-10-22

Skelbimą rasite čia.

Skaitykite daugiau Gamtos mokslų diena 2018-10-23

Spalio 18 dieną, po pamokų, gausus kintiškių būrys vyko į Šilutės sporto mokyklos salę ir dalyvavo neformaliojo švietimo projekte „Visu greičiu pirmyn !“. Šį projektą, važinėdami po visą Lietuvą,  vykdo Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokykla, kuri atsivežė ne tik gausybę prizų, bet ir savo mokyklos sportininkų. Kadangi Kintų pagrindinė mokykla bendradarbiauja su Šilutės sporto mokykla, […]

Skaitykite daugiau Aktyvi popietė kartu su Šilutės ir Kuršėnų sporto mokyklų auklėtiniais

2018-10-19 Klasių pažangos lenktynių 2017-2018- m. m. II vietos laimėtojai edukacijoje „Lazerių labirintai“ Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje.

Skaitykite daugiau 2018-10-19 Klasių pažangos lenktynių 2017-2018- m. m. II vietos laimėtojai edukacijoje „Lazerių labirintai“ Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje

Spalio 15 d. Kintų pagrindinės mokyklos Atviros jaunimo erdvės „Noriu. Galiu. Darau“ nariai lankėsi Usėnų pagrindinėje mokykloje, kurioje vyko projekto „Pažink valstybę“ renginys.

Skaitykite daugiau Renginys „Pažink valstybę“ Usėnuose

Šių metų spalio 11 dieną pirmos klasės mokiniai lydimi mokytojos Irenos Šerkienės ir mokytojo padėjėjos Dovilės Jonauskienės vyko į Ventę, kur vyko netradicinė integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos pamoka „Kokios spalvos ruduo..?“

Skaitykite daugiau Netradicinė integruota pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos pamoka „Kokios spalvos ruduo..?“

Spalio 6–21 d. vyksta Europos Sąjungos programavimo savaitė. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas, prisidėdamas prie šios iniciatyvos, rengė mokymus vaikams „Informatika be kompiuterio“. Spalio 9 dieną mokymai vyko Kintų pagrindinės mokyklos ketvirtokams.

Skaitykite daugiau Mokymai „Informatika be kompiuterio“

Rugsėjo 14 dieną Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai išsirinko savo prezidentą, kuris juos atstovaus rajone, gins mokinių teises, bei rūpinsis, kad mokiniams „mokykla būtų antri namai“. Juo tapo 8-os klasės mokinys Mantas Pleikys.

Skaitykite daugiau Mokyklos mokiniai turi savo prezidentą!

Mūsų klasėje vyko integruota fizikos ir kūno kultūros pamoka „Greitis. Greitumas“.

Skaitykite daugiau Integruota fizikos ir kūno kultūros pamoka

Apie savęs pažinimą ir gyvenimo kelio pasirinkimą per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas, vykusias rugsėjo 27 d. Kintai ARTS menininkų rezidencijoje, su devintokais ir IV d klasės gimnazistais bei mokytoja Nijole Sodoniene kalbėjosi jaunasis dailininkas Martynas Pekarskas.

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: „Apie pasirinkimą, kūrybą ir savęs pažinimą su Martynu Pekarsku Kintai ARTS menininkų rezidencijoje“