2018-09-25

Europos kalbų diena.

Skaitykite daugiau Kalbų diena!

Rugsėjo 21-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo duris pravėrė Kintų pagrindinės mokyklos šeštos ir aštuntos klasės mokiniai. Srautinę lietuvių kalbos ir literatūros pamoką, kurios tema „Skaitydami plečiame akiratį“, vedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė.   Klasių laukė paruoštos skirtingos užduotys. Aštuntos klasės mokiniams buvo padalinti žurnalai „Ji“, „Žmonės“ ir „Stilius“. Mokiniai, išsirinkę […]

Skaitykite daugiau Pamoka bibliotekoje: „Skaitydami plečiame akiratį“

2018-09-20 Kintų pagrindinės mokyklos AJE „Noriu. Galiu. Darau.“ nariai dalyvavo edukacinėje programoje „Įrenginių valdymas mintimis“ Klaipėdos valstybinėje kolegijoje Technologijų fakultete.

Skaitykite daugiau Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė 2018“ KVK

2018-09-24

Maistas:

Skaitykite daugiau INFORMACIJA DĖL MAITINIMO

2018-09-14  Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyriaus III d kl. mokiniai, AJE nariai dalyvavo edukacinėse programose Kauno technologijų universitete.

Skaitykite daugiau Mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis Žemė“ renginiai KTU

2018-09-13  Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyriaus IV d kl. mokiniai, AJE nariai, kartu su Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 9-10 kl. Mokiniais dalyvavo edukacinėje programoje „ Pažintis su Žmogaus anatomija“ Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Skaitykite daugiau Mokslo festivalio ,,Erdvėlaivis Žemė“ renginys LSMU

2018-09-17

Informacija dėl uniformų.

Skaitykite daugiau INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ

Mokytojas Antanas Viselga kviečia mokinius 2018-2019 m. m. tapti neformalaus švietimo būrelio „Jaunieji šauliai“ nariais.

Skaitykite daugiau MOKYTOJAS ANTANAS VISELGA KVIEČIA MOKINIUS

2018-09-17

Ateik ir Tu į meno mokyklą!

Skaitykite daugiau Ateik ir Tu į meno mokyklą!

Rugsėjo antrąją savaitę 8 ir 9 klasių mokiniams lietuvių kalbos ir literatūros pamokos „Knygų skaitymo ypatumai“ vyko Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale. Tai ciklo „Laisvalaikio skaitymai“  pradžia.

Skaitykite daugiau Pamokos kitaip: „Knygų skaitymo ypatumai“