2018 m. rugsėjo 3 – iosios dienos programa.

Skaitykite daugiau 2018 m. rugsėjo 3 – iosios dienos programa!

2018-08-26

Mokykloje 2017-2018 m. m. susibūrė jaunieji šauliai, kurių veiklai vadovavo Žmogaus saugos mokytojas Antanas Viselga bei eilinis Laurynas Viskanta (krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos pirmos rinktinės, 105 kuopos karys) pagal savanoriškos veiklos sutartį.

Skaitykite daugiau Jaunieji šauliai Kintuose

Mokiniai žino, kad važiuoti keliais dviračiu leidžiama: – nuo 12 metų, jeigu išklausė mokymo kursą apie vairavimą dviračiu 5-oje klasėje žmogaus saugos pamokos metu, atliko praktinius važiavimus, išlaikė egzaminus ir gavo pažymėjimą: – nuo 14 metų neturint dviratininko pažymėjimo.

Skaitykite daugiau Dviračių vairuotojų pažymėjimai – penktokams

Visus ugdytinius, mokinius, jų tėvelius, Kintų seniūnijos bendruomenės narius KVIEČIAME rugsėjo 3-iąją (pirmadienį) į MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĘ Kintų pagrindinėje mokykloje!

Skaitykite daugiau Mokslo metų pradžios šventė Kintų pagrindinėje mokykloje!