Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Birželio 1-22 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 7“, kurioje keliavo, bendravo, žaidė, sportavo, dalinosi įspūdžiais 1-9 klasių mokiniai. Stovykla vyko dviem pamainomis: 1-4 klasių bei 5-9 klasių mokinių.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 7“

Vitalija Vyšniauskienė, Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė   Ar žinai, kas yra „protingas“ namas? O kas yra išmanus įrenginys? Visa tai galėjo sužinoti birželio 14 d. atvykę į Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą, kur vyko paskaita – dirbtuvėlės „Išmanieji namai“. Užsiėmimą vedė Vilniaus universiteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių […]

Skaitykite daugiau Užsiėmimai vaikams dirbtuvėlėse „Išmanieji namai“

Yra parengtas naujas galimas Kintų pagrindinės mokyklos internetinės svetainės išvaizdos variantas. Siūlome susipažinti su juo ir išsakyti savo nuomonę. Ją siųsti reikėtų mokyklos direktorei adresu astaguzauskiene@kintumokykla.lt  arba svetainės administratoriui sauliussodonis@kintumokykla.lt

Skaitykite daugiau Svarstoma galimybė keisti Kintų pagrindinės mokyklos svetainės išvaizdą

2018-06-20

Asta Gužauskienė, direktorė 2018-06-15 Kintų mokyklos bendruomenės susirinkime aptarti mokyklos veiklos kokybės išorės vertinimo, kuris vyko 2018 m. balandžio 9-12 d., rezultatai. Veikla vertinta pagal 66 raktinius žodžius, kurie paaiškina veiklos kokybės rodiklių reikšmes.

Skaitykite daugiau Kintų mokykla – GERA mokykla

2018-06-15

Birželio 15 d. nuskambėjęs Paskutinis skambutis mokykloje paskelbė mokslo metų pabaigą.

Skaitykite daugiau Baigėsi 2017-2018 mokslo metai

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Birželio 5-8 dienomis lietuvių kalbos ir literatūros pamokos Kintų pagrindinės mokyklos 8, 9, 10 ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus 3d klasėms vyko Ievos Simonaitytės memorialiniame ir Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejuose Priekulėje.

Skaitykite daugiau Mokomės kitaip – lietuvių kalbos ir literatūros pamokos muziejuose Priekulėje

2018-06-13

Vitalija Vyšniauskienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė Birželio 13 – ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo duris pravėrė Kintų pagrindinės mokyklos 8 ir 10 klasės mokiniai bei Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus 3d klasės gimnazistai.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamokos bibliotekoje

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gegužės mėnesį 9 klasės mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Nijolės Sodonienės ir  informacinių technologijų mokytojo Sauliaus Sodonio, vykdė integruotą projektinį darbą „Pristatau pasauliui save“, o birželio 6 d. jį pristatė pamokose papildydami įvairiais netikėtumais.

Skaitykite daugiau „Pristatau pasauliui save“ – lietuvių kalbos ir informacinių technologijų projektinis darbas

Vitalija Vyšniauskienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė Birželio 8 – ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo duris pravėrė Kintų pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai, lydimi informacinių technologijų, ekonomikos, istorijos mokytojo Sauliaus Sodonio bei devintokai su fizikos mokytoju Pranciškumi Viršilu.

Skaitykite daugiau Istorijos ir fizikos pamokos bibliotekoje

Vaidotas Vilkas, anglų kalbos vyresnysis mokytojas Birželio 7 dieną 7 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Knygos istorija“ Šilutės Hugo Šojaus muziejuje. Mokinius lydėjo anglų kalbos mokytojas Vaidotas Vilkas ir rusų kalbos mokytoja Loreta Butkienė.

Skaitykite daugiau Edukacinė pamoka „Knygos istorija“