Vitalija Vyšniauskienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale gegužės 30 d. vyko netradicinė informacinių technologijų pamoka Kintų pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniams. Užsiėmimo tema: „Kaip interneto pagalba atlikti kasdienes užduotis “. Pamoką vedė informacinių technologijų, ekonomikos, istorijos mokytojas Saulius Sodonis.

Skaitykite daugiau Netradicinė informacinių technologijų pamoka Kintų bibliotekoje

Sonata Rangienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gegužės 29 d. mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai „Boružiukai“ vyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją į Priekulę.

Skaitykite daugiau Jaunieji ugdytiniai ekskursijoje Priekulėje

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Gegužės 22 d. Šilutės miesto stadione, vyko rajono pagrindinių mokyklų sporto žaidynės, kurios vyksta kas dveji metai. Jose atskirai varžosi rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų komandos. Kintų pagrindinės mokyklos komandą sudarė dvidešimt keturi 5-10 klasių mokiniai. Jie Šilutėje varžėsi šešiose rungtyse.

Skaitykite daugiau Iškovota rajono mokyklų žaidynių taurė

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Pamoką vedančios teatro mokytoja Asta Neimantienė ir lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Sodonienė Kintų pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokinius ir Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyriaus 3d ir 4f klasių gimnazistus pakvietė paklausyti ir pažiūrėti Aistės Smilgevičiūtės ir grupės SKYLĖ vaizdo klipą pagal dainą „Pilkapių sniegas“ ir atsakyti, kaip Pasaulio medžio […]

Skaitykite daugiau „Žmogus iš Lietuvos“ – srautinė integruota lietuvių kalbos ir literatūros bei teatro pamoka

Vitalija Vyšniauskienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale gegužės 14 d. vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka  „Tarmės – mūsų gimtosios kalbos  gyvastis“  Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniams.  Pamoką vedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė.

Skaitykite daugiau Netradicinė lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje

Šiandien nuskambėjo paskutinis mokyklinis skambutis Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus abiturientams.

Skaitykite daugiau Paskutinis skambutis Kintuose – PAPILDYTAS NUOTRAUKOMIS

Balandžio 10 d. sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują vaikų maitinimo aprašą, kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose nuo šių metų rugsėjo 1 dienos. Kas laukia mūsų vaikų, ar spės vaikų maitinimo organizatoriai pasiruošti pokyčiams, kurių bus tikrai nemažai. Ar maitindami vaikus, tėveliai atsižvelgs į naujoves ir taikys jas namie.

Skaitykite daugiau Ką valgys darželiuose ir mokyklose mūsų vaikai?

2018-05-21

Ema Sakavičiūtė, 4 klasės mokinė Gegužės 17 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai vyko pas savo draugus, Vainuto gimnazijos 3 klasės mokinius. Pirmiausia užsukome pas tautodailininkus Angelę ir Vytautą Raukčius. Jie yra vienintelio Lietuvoje privataus margučių muziejaus „Buities ir margučių palėpė“ įkūrėjai. Margučių muziejus mums paliko neišdildomą įspūdį.

Skaitykite daugiau Pramogadienis Vainuto gimnazijoje

2018-05-21

Deimantė Vindžigelskytė, Tautvydas Rimkus, 4 klasės mokiniai Šių metų gegužės 10 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniams vyko netradicinė integruota pasaulio pažinimo ir matematikos pamoka „Aukštumalos pelkė“.

Skaitykite daugiau Aukštapelkė

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių Gegužės 16 dieną mūsų mokykla sulaukė garbingų svečių iš Kretingos rajono švietimo centro ir rajono mokyklų – visą būrį direktoriaus pavaduotojų ugdymui. Iš viso turėjome net 23 svečius!

Skaitykite daugiau Svečiai iš Kretingos liko sužavėti Kintų mokykla