Asta Gužauskienė, direktorė Balandžio 26 d. vakarą į Kintų mokyklą rinkosi mokyklos socialiniai partneriai ir rėmėjai. Susirinkusiems svečiams už bendradarbiavimą ir pagalbą mokyklai dėkojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis.

Skaitykite daugiau Padėkos vakaras „Aukime kartu“ Kintų mokyklos socialiniams partneriams ir rėmėjams

2018-04-25

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutės“ vyresnioji auklėtoja Darželio gėlynuose pražydus pirmosioms gėlytėms, vaikai susidomėjo, kaip jos auga, ko joms reikia, kad galėtų augti.

Skaitykite daugiau Augalų karalystė

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Balandžio 24 d. rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai rinkosi į prie Šilutės miesto stadiono salą, kurioje vyko rajoninės kroso varžybos. Mokiniai, atsižvelgiant į jų amžių, buvo skirstomi į vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo amžiaus grupes, kuriose varžėsi nuo 500 m iki 2000 m bėgimo nuotoliuose.

Skaitykite daugiau Kintiškiai – prizininkai rajono krose!

Į ankstyvąjį ugdymą – nuo 5 iki 7 metų; Į pradinį ugdymą – nuo 8 metų;

Skaitykite daugiau Priimami prašymai į Šilutės meno mokyklos, Kintų dailės klasę, 2018 – 2019 m. m.

2018-04-22

Saulius Sodonis, istorijos mokytojas Penktadienį, balandžio 20 dieną, kiek patrumpinus tos dienos pamokas, mokiniai su auklėtojais bei mokyklos darbuotojais tvarkė Kintų miestelio aplinką.

Skaitykite daugiau Šauni penktadienio akcija „Darom“

Asta Gužauskienė, direktorė Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra 2018 m. balandžio 9-12 d. vertino Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos veiklą. Atvyko 4 stebėtojai: Vilija Prižgintienė, Loreta Eitutienė, Inga Kurlavičienė, Lina Zubauskienė, ir 4 dienas stebėjo veiklas, bendravo su mokiniais, mokinių tėvais, mokytojais, darbuotojais, administracija.

Skaitykite daugiau 2018 m. balandžio 9-12 d. vykusio mokyklos veiklos kokybės išorės vertinimo rezultatai

Ingrida Cyrolies,      biologijos mokytoja metodininkė Biologijos pamoka „Jutimo organai ir pojūčiai“ vyko Vydūno kultūros centre, nesenai atidarytoje Pojūčių suvokimo ekspozicijoje.

Skaitykite daugiau Paliesk… užuosk… pamatyk.. išgirsk…

Ingrida Cyrolies, biologijos mokytoja metodininkė Balandžio 18 d. vyko Žalioji pamoka 5 klasėje, kurioje dalyvavo NDRP ekologas Robertas Kubilius.

Skaitykite daugiau Žalioji gamtos pamoka „Pagavai – paleisk“

2018-04-22

Ingrida Cyrolies, UK koordinatorė Balandžio 18 dieną mokykloje vyko 8 – 10 ir III ir IV gimnazijos mokinių susitikimas su Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu, VšĮ „ Blaivios pramogos“ direktoriumi Simonu Dailide. Pokalbio tema – „Aš tikiu, galiu, darau“

Skaitykite daugiau Aš tikiu, galiu, darau

Sonata Rangienė ir Laimondas Taroza, PUG pedagogai Vieną rytą priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ ugdytiniai grupėje išvydo daug įvairiausių indų, spalvotų buteliukų ir kitokių nematytų daiktų. O baltais chalatais pasipuošę mokslininkai pakvietė vaikus susipažinti su mokslininko profesija ir kartu atlikti įvairiausius eksperimentus.

Skaitykite daugiau „Boružiukų“ pažintis su mokslininko profesija