Saulius Sodonis, istorijos mokytojas Vieną kovo mėnesio trečiadienį penktos klasės mokiniai per bendrą istorijos ir matematikos pamoką ne tik sužinojo, kaip atsirado raštas ir skaičiai, bet ir mokėsi perskaityti senuosius romėniškus skaičius. O taip pat išbandė ir egiptietiškus skaičius.

Skaitykite daugiau Istorija padėjo pažinti senuosius skaičius

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Prieš Velykas „Saulučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo netradicinėje veikloje „Numarginsiu kiaušinį“.

Skaitykite daugiau Netradicinė veikla „Numarginsiu kiaušinį“

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Kovo 12-23 dienomis „Saulučių“ grupėje buvo aptariama tema „Paukščiai parskrido. Žemė bunda“.

Skaitykite daugiau Išvyka į Ventės rago ornitologinės stoties muziejų

Ingrida Cyrolies, UK koordinatorė 2018 m. kovo 15 d. mokykloje lankėsi Tauragės apskrities policijos vyriausiojo komisariato, Šilutės rajono policijos komisariato atstovė Nerija Ropienė.

Skaitykite daugiau Svečiuose atstovai iš policijos

Ingrida Cyrolies, UK koordinatorė Kovo 20 dieną integruotame renginyje „Metų virsmas“ svečiavosi VĮ Valstybinės miškų urėdijos Kintų girininkijos girininko pavaduotoja Aušra Norkienė. Ji pasidžiaugė gražiu Kintų girininkijos ir mokyklos bendradarbiavimu. Girininko pavaduotoja supažindino su miškininko profesija ir darbais, kuriuos jie daro. O taip pat papasakojo ir apie institucijas, kuriose galima įsigyti šią specialybę.

Skaitykite daugiau Bendradarbiavimas su miškininkais

Asta Neimantienė, Kintų Vydūno kultūros centro vadybininkė, Kintų pagrindinės mokyklos teatro vyresnioji mokytoja Kovo 22 d. Kintuose nuvilnijo Vilhelmo Storosto -Vydūno 150-osioms gimimo metinėms skirti renginiai.

Skaitykite daugiau Vydūno jubiliejui skirtus renginius Kintuose pradėjo moksleiviai

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Kovo 24 d. Kintų pagrindinės mokyklos komanda, kurią sudarė šeštokai, penktokai ir ketvirtokas Tautvydas, sėkmingai gynė mokyklos ir rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.

Skaitykite daugiau Tolimesnė kova „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose – sėkminga!

2018-03-25

Ingrida Cyrolies, biologijos mokytoja metodininkė Kovo 21 dieną  Valstybinė miškų urėdija pakvietė mokyklą prisijungti prie akcijos – šventės „100 inkilų“.

Skaitykite daugiau Akcija „100 inkilų“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jau nemaža metų mūsų mokykloje vyksta srautinės integruotos lietuvių kalbos ir teatro pamokos – meninio skaitymo konkursas klasėje. Jas organizuoja ir veda lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Sodonienė ir teatro mokytoja Asta Neimantienė.

Skaitykite daugiau Srautinės integruotos lietuvių kalbos ir teatro pamokos: meninio skaitymo konkursas

Jurgita Tamošiūnienė, pavaduojanti direktoriaus pavaduotoją ugdymui Kovo 20 dieną mokykloje vietoje įprastų pamokų vyko netradicinė veikla. Netradicinės pamokos prasidėjo klausantis Ventės rago ornitologinės stoties vyr. ornitologo Vytauto Eigirdo pasakojimu apie įvairų ornitologo darbą. Vėliau pradinukai mokėsi dainų, šokių, lauke tyrinėjo gamtą, žiūrėjo kiną „Mikrokosmosas“ apie smulkiausius žemės gyvūnus bei nuostabų gamtos grožį. Bendrame renginyje kartu […]

Skaitykite daugiau Integruotų dalykų diena „Metų virsmas“