Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Sausio 23 dieną Kintų pagrindinės mokyklos merginų komanda – devintokės Deimantė Pociutė, Evelina Lučinskaitė, Ugnė Jankauskaitė, Roberta Lukoševičiūtė ir dešimtokės Gintarė Kuršaitytė, Deimantė  Naujanytė, Viktorija Šmitaitė ir Vanesa Paskalskytė – iškovojo antrąją vietą rajono kaimo vietovių mokyklų merginų tinklinio varžybose. Jos vyko Katyčių pagrindinėje mokykloje.

Skaitykite daugiau Merginos iškovojo antrąją vietą rajoninėse tinklinio varžybose

2018-01-28

Deimantė Grakauskaitė, Kintų pagrindinės mokyklos mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja Sausio 19 dieną Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciniame centre vyko renginys „Emeritai – šimtmečio išminties lobis“.

Skaitykite daugiau Emeritų popietė Kintuose

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Usėnų pagrindinėje mokykloje sausio 24 dieną vyko rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų tinklinio finalinės varžybos.

Skaitykite daugiau Kintiškiai vaikinai prizininkai rajoninėse tinklinio varžybose

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Sausio 17 dieną, Šilutėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų salės futbolo 5×5 varžybos. Jose varžėsi 2004 metų gimimo ir jaunesni mokiniai.

Skaitykite daugiau Kintiškiai – rajono berniukų salės futbolo čempionai

2018-01-15

Saulius Sodonis, istorijos mokytojas Sausio 12-tą, Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, pamokos Kintų pagrindinėje mokykloje prasidėjo Atminimo valanda. Pagrindinis akcentas – klasių languose buvo uždegtos žvakutės.

Skaitykite daugiau Susikaupimo valanda

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, daugiafunkcio centro veiklų koordinatorė Sausio 5 dieną turėjome svečių iš Kauno VŠĮ-NGO „Actio Catholica Patria“, jaunimo reikalų koordinatorę Indrę Samytę, kuri atvyko įvertinti organizacijos, norinčios toliau priimti ir tapti jaunimo savanorius priimančia organizacija, pasirengti organizuoti savanorišką veiklą bei numatyti gaires ir prioritetus tolesniam jaunimo savanorius priimančios organizacijos mokymuisi ir tobulėjimui.

Skaitykite daugiau Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro akreditacija – siekis kelti savanoriškos veiklos kokybę

Jurgita Tamošiūnienė, Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkė 2017 m. gruodžio 29 dieną mokyklos daugiafunkciame centre vyko Darbo tarybos rinkimai. Į Darbo tarybą išrinkti: Ilona Venckienė, Ramūnas Grikšas, Daiva Kaunienė.

Skaitykite daugiau Išrinkta Kintų pagrindinės mokyklos Darbo taryba