Saulius Sodonis, istorijos mokytojas Paskutinę 2017 metų darbo dieną Kintų pagrindinės mokyklos darbuotojai savo dėmesį skyrė… sau patiems. Susirinkę į Daugiafunkcio centro salę aptarė nuveiktus darbus, pasidžiaugė pasiekimais bei atlikę vieną formalumą, sulaukė Kalėdų senelio su dovanomis.

Skaitykite daugiau Kintų mokyklos darbuotojai aptarė darbus, pabaigė metus ir sulaukė Kalėdų senelio

Pranciškus Viršilas, technologijų mokytojas Nuo gruodžio 14 d. mokyklos pirmo aukšto koridoriuje surengta 5-10 klasių mokinių paroda – konkursas „Kalėdinis akcentas“.

Skaitykite daugiau Paroda-konkursas „Kalėdinis akcentas“

Penktadienį, gruodžio 22 dieną, Kalėdų senelis atvyko pas mokyklos pradinukus. Susitikimą bei programą, kaip smalsus Kalėdų senelis vasaros ieškojo, šauniai parengė dešimtokai. Visi drauge smagiai šoko ir dainavo.

Skaitykite daugiau Kalėdų senelis aplankė Kintų mokyklos pradinukus

2017-12-16

Elena Lučinskienė, matematikos mokytoja metodininkė Spalio 12 dieną matematikos pamokos 5 ir 9 klasei vyko Kintų Vydūno kultūros centre,  panaudojant veikiančios parodos „Kuršmarių istorinė vėtrungė“ eksponatus – vėtrunges, jų eskizus, Kuršmarių kaimų žvejų ženklus, sukurtus 1844 metais.

Skaitykite daugiau Matematikos pamokos kitaip

2017-12-16

Elena Lučinskienė, matematikos mokytoja metodininkė Matematikos olimpiada vyko dviem turais. Dalyvauti kvalifikaciniame ture spalio mėnesio pabaigoje pareiškė norą 24 mokiniai iš 5, 8-10 ir 3d bei 4f klasių. Užduotis reikėjo atlikti internetu. Jos tikrai buvo įdomios ir nesudėtingos. Tai rodo mokinių pasiekti rezultatai. Dešimtokas Paulius Bakutis ir 4f klasės gimnazistas Diurantas Valčiukas surinko net 100% […]

Skaitykite daugiau Dalyvavome KINGS olimpiadoje

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Lapkričio mėnesį klasių vadovų metodinė grupė atliko tyrimą „Mokinių mokymosi stiliai“ 5-10, 3d, 4f klasėse.

Skaitykite daugiau Mokinių mokymosi stiliai 2017-2018 m. m.

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė                                               Kintų pagrindinėje mokykloje gruodžio 4 dieną vyko srautinė integruota lietuvių kalbos ir teatro pamoka 8-12 (3d-4f) klasėms. Mokytojos Nijolė Sodonienė ir Asta Neimantienė kvietė pasvarstyti, kokios Renesanso idėjos tebėra aktualios ir šiandien.

Skaitykite daugiau Srautinė integruota lietuvių kalbos ir teatro pamoka „Renesanso idėjų aktualumas šiandien“  

2017-12-05

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Mantas Pleikys, programos „Emocija+“ (tai Lietuvos moksleivių sąjungos vykdoma programa, kurios tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas skatinti moksleivius ieškoti būdų, kaip mokyklos emocinę aplinką padaryti pozityvesnę ir palankesnę kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui) ambasadorius mokykloje, suderinęs su mokyklos psichologe,  paruošė anketą apie gaunamą pagalbą mokykloje. Buvo apklausti 5-10 bei gimnazijinių klasių […]

Skaitykite daugiau Vykdome „Emocija+“ programą

2017-12-01

Saulius Sodonis, informacinių technologijų mokytojas Penktadienis, gruodžio 1-oji, Kintų pagrindinėje mokykloje buvo ypatingas. Ir ne tik dėl to, kad tai buvo pirmoji žiemos diena ir iškrito pirmas sniegas.

Skaitykite daugiau Ypatinga gruodžio 1-oji