2017-11-29

kviečia… 🙂

Skaitykite daugiau Dešimtokai sugalvojo ir…

2017-11-29

Aurimas Liekis, dailės mokytojas Noriu pasidžiaugti 8 klasės mokinių: Deimantės Piečiutės ir Gintarės Šmitaitės darbštumu ir kūrybiškumu. Merginos jau seniai stebina savo kūrybinių darbų originalumu, idėjos traktavimu bei techniniu išpildymu.

Skaitykite daugiau Šaunuolės aštuntokė

2017-11-27

Deimantė Grakauskaitė, Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja, sekretorė Lietuvos moksleivių sąjunga, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į emocinę aplinką mokykloje, 2016 metų lapkričio 6 dieną pradėjo veiklos programą „Emocija+“. Tai programa, kurios tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas skatinti moksleivius ieškoti būdų,

Skaitykite daugiau Programa „Emocija+“ mokykloje

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo pedagogė Lapkričio 22 dieną „Saulučių“ grupės vaikučiai lankėsi darželio virtuvėje, kur susipažino su virtuvės aplinka, įrengimais bei įrankiais.

Skaitykite daugiau Pažintinė išvyka į darželio virtuvę

Ingrida Cyrolies, klasės vadovė Lapkričio 18-19 dienomis Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus III D klasės gimnazistai kartu su klasės vadove Ingrida Cyrolies ir mokytoju Ramūnu Grikšu vyko į mokomąją pažintinę ekskursiją į kaimyninę šalį Latviją.

Skaitykite daugiau Gimnazistų mokomoji pažintinė ekskursija „LATVIJOS VERSALIO – SENOSIOS RYGOS DVASIA“

2017-11-22

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lapkričio 22 dieną, į mūsų mokyklą atkeliavo darbeliai iš Macikų socialinės globos namų gyventojų. Jie mums juos krosnyje iškepė, sutvarkė iki galo. Dabar galime jais džiaugtis ir didžiuotis, pasakyti, jog tai mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų (Laimos Bušininkienės ir Ilonos Papievienės) darbai.

Skaitykite daugiau Nuostabūs darbai iš molio

2017-11-10

Lapkričio 7 dieną priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai kartu su Urtės mamyte Vitalija gamino šokoladinius keksiukus, taip paminėdami „Pyragų dieną“.

Skaitykite daugiau „Pyragų diena“ vaikų darželyje

2017-11-09

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Lapkričio 8 dieną „Saulučių“ grupės vaikučiai dalyvavo „Pyragų dienoje“. Grupėje veiklą vedė ir „Tinginio“ pyragą su vaikučiais gamino Elijos mamytė. Vaikai padėjo sutrupinti sausainius, vėliau apmaišyti visą sausainių masę ir sudėti į kepimo skardą. Pagamintu gardžiu pyragu pavaišinome vyresniuosius draugus bei darželio darbuotojus.

Skaitykite daugiau „Pyragų diena“

2017-11-06

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Spalio 27 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai dalyvavo „Rudens popietėje“.

Skaitykite daugiau „Rudens popietė“

Jolita Mažonaitė, Kintų jaunimo klubo ir AJE „NGD“ narė Spalio mėnuo Kintų jaunimo klubui ir atvirajai jaunimo erdvei (AJE) „Noriu, galiu, darau“  ketverius metus yra ypatingas – visą mėnesį vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai jau tradicinei jaunimo nakčiai.

Skaitykite daugiau Jaunimas jau ketvirtąkart sugužėjo į Kintus