Asta Gužauskienė, Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Spalio 30 dieną Kintų mokyklos komanda Šilutės Vydūno gimnazijoje dalyvavo rajoninėje bendrojo ugdymo mokyklų konferencijoje „Ką darome MES, kad gerėtų ugdymo kokybė?“.

Skaitykite daugiau Kintiškių mokytojų komanda rajoninėje konferencijoje

Saulius Sodonis, informatikos mokytojas Su mintimi, kad mokykla – antrieji namai, paskutinę dieną prieš atostogas, mokykloje buvo surengta šlepečių diena. Jos iniciatoriai – devintokai.

Skaitykite daugiau Kaip su blynais, taip ir su šlepetėmis

Mokinių įspūdžiai 2017 spalio 14 dieną, šeštadienį vykome į Vilniaus kino klasterį. Pamatėme pačią didžiausią žaliąją sieną Baltijos šalyse. Matėme filmavimo robotą. Buvome grimerinėje, kurioje buvo įžymūs aktoriai ir ne tik. Pasijautėme, kaip tikros žvaigždės.

Skaitykite daugiau Kelionė į Vilniaus kino klasterį – dovana pažangiausiems!

Vat taip!!!

Skaitykite daugiau Šis penktadienis mokykloje – šlepečių diena!

Naktį iš penktadienio į šeštadienį (spalio 27 d. – 28 d.) Kintuose šurmuliuos jaunimas: jau ketvirtus metus iš eilės rengiama jaunimo naktis.

Skaitykite daugiau Jaunimo naktis 2017 „Aš – lietuvis“

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražią, rugsėjo 21 dieną, į Kintų pagrindinės mokyklos krepšinio aikštę rinkosi Šilutės rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio amžiaus vaikai ir jų pedagogai. Sulaukėme ir svečių iš Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus. Tai Ugdymo poskyrio vyriausioji specialistė Vida Nemanienė. Į pramogadienį susirinko komandos net iš 14 švietimo įstaigų!

Skaitykite daugiau Šilutės r. ikimokyklinio amžiaus vaikų pramogadienis „Oras, saulė ir vanduo – nors Kintuose ir ruduo“

2017-10-25

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Spalio 23 dieną  už 2016-2017 m. m. akademinius pasiekimus bei padarytą asmeninę pažangą į Šilutės F.Bajoraičio biblioteką robotikos užsiėmimą vyko 2-6 klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Kelionė į robotikos užsiėmimą

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė 2017 m. spalio 9 dieną Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai ketvirtą kartą dalyvavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ solidarumo bėgime.

Skaitykite daugiau Mokiniai aukojo organizacijai „Gelbėkit vaikus“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kintų pagrindinės mokyklos devintokams spalio 19 dieną dvi integruotas pamokas tema „Tautinis kostiumas“ vedė Loreta Butkienė, Vaidotas Vilkas ir Nijolė Sodonienė. Jose buvo bendraujama ir rusų, ir anglų, ir gimtąja lietuvių kalbomis.

Skaitykite daugiau TAUTINIS KOSTIUMAS – integruota lietuvių, rusų ir anglų kalbos pamoka Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasėje

Ilona Papievienė, 3 klasės mokytoja metodininkė Spalio 17 dieną, 3-4 klasių mokiniai ėjo į Vydūno muziejų.

Skaitykite daugiau Ekskursija į Kintų Vydūno muziejų