Jis specialus, skirtas mokyklą paliekantiems abiturientams.

Skaitykite daugiau Paskutinis 2016-2017 m. m. „Kintuko“ numeris

Rezultatai čia:

Skaitykite daugiau Kintų mokyklos mokinių dalyvavimo edukacinių konkursų „Olympis 2017 – pavasario sesija“ rezultatai

Kintuose atidaroma trečia ikimokyklinio ugdymo grupė

Skaitykite daugiau AKTUALI INFORMACIJA MAŽAMEČIUS AUGINANTIEMS TĖVELIAMS

2017-07-12

Birželio 27 dieną Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkcio centro Emeritų klubo nariai: Eleonora Miknienė, Ona Jackūnienė, Adona Dūdienė, Stasė Černiūtė, Birutė Mikutienė, kartu su Kintų pagrindinės mokyklos bendruomenės nariais vyko į pažintinę-kultūrinę ekskursiją į Pagėgių kraštą.

Skaitykite daugiau Emeritų klubo iniciatyvos

Birželio 17  dieną, 17 valandą Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunciame centre vyks Brandos atestatų įteikimo šventė Kintuose!

Skaitykite daugiau Kviečiame visus į Brandos atestatų įteikimo šventę

Asta Gužauskienė, Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Birželio 21 dieną Kintų pagrindinės mokyklos metodinių grupių pirmininkai (arba atstovaujantys negalėjusius vykti pirmininkus) ir veiklų koordinatoriai: Ingrida Cyrolies, Ramūnas Grikšas, Asta Matvėjėvienė, Jurgita Tamošiūnienė, Sonata Rangienė, kartu su Šilutės Vydūno gimnazijos ir Juknaičių pagrindinės mokyklos metodinėmis tarybomis vyko pasisemti patirties į Vilniaus Gabijos gimnaziją, Mokyklų tobulinimo centrą.

Skaitykite daugiau Į Vilnių – pasisemti patirties!

Birželio 23 dieną Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkciame centre įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai 10-okams (klasės vadovas Laimondas Taroza, klasės globėja Ingrida Cyrolies).

Skaitykite daugiau Įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai