Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Gegužės 31 – birželio 6 dienomis mokykloje vyks vasaros poilsio stovykla 1-4 klasių mokiniams. Birželio 5-9 dienomis į vasaros poilsio stovyklą rinksis 5-8 klasių mokiniai. Stovyklos laikas nuo 9.00 iki 12.30 val.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 6“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Gegužės 29 dieną mokyklos sporto aikštyne vyko tradicinė pradinių klasių mokinių „Sporto šventė“, kurią surengti kūno kultūros mokytojai padėjo mokyklos penktokai.

Skaitykite daugiau Šventėje sportavo pradinių klasių mokiniai

Ilona Papievienė, 7 klasės auklėtoja Gegužės 27 dieną, penktokai ir septintokai vyko į Taurų nuotykių parką. Ten mokiniai įveikė sudėtingas trasas, šokinėjo ant batuto, leidosi linksmaisiais kalneliais, džiaugėsi nuostabia gamta, bendravo ir vaišinosi gražiuose nameliuose. O taip pat aplankė pilį, kurioje vyksta muzikiniai vakarai, įvairūs renginiai bei koncertai.

Skaitykite daugiau Ekskursija į Taurų nuotykių parką ir Rambyno kalną

Šiandien paskutinis skambutis nuskambėjo Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus abiturientams.

Skaitykite daugiau Paskutinis skambutis Kintuose 2017 m. (ir video)

2017-05-22

Apie galimybe ilsėtis vasarą!

Skaitykite daugiau Vasaros stovyklos kviečia

2017-05-22

Susidomėjusiems!!!

Skaitykite daugiau Apie darbą vasarą

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Saulėtą gegužės 16 dieną į šeimų sporto šventę „Sportuokime kartu“ Kintų pagrindinės mokyklos sporto aikštyne rinkosi patys mažiausi Kintų priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių  ugdytiniai su savo tėveliais, seneliais ir auklėtojais.

Skaitykite daugiau Šeimų sporto šventė „Sportuokime kartu“

V.Ringytė-Ališauskienė, istorijos mokytoja 10 klasės mokiniai balandžio 27 d. dalyvavo dviejose integruotose lietuvių kalbos ir istorijos pamokose „Partizanai. Vienui vieni“. Mokiniai įtvirtino, pakartojo ir pagilino žinias apie pokario partizanus, jų kasdienybę, kovą,  kūrybą, neišvengiamą žūtį. Ankstesnėse istorijos pamokose buvo žiūrėję dokumentinį filmą „Miško broliai“, o lietuvių kalbos pamokose – meninį filmą „Vienui vieni“.

Skaitykite daugiau Atvira integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Partizanai. Vienui  vieni“

Paulius Bakutis, 9 klasė Balandžio 26 d. prasidėjo jau kasmetinėmis tapusios 3×3 krepšinio varžybos. Jas organizavo Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai Paulius Bakutis, Lukas Paskalskis ir Tomas Bartkus.

Skaitykite daugiau Krepšinio varžybos trys prieš tris mokykloje

Ingrida Cyrolies biologijos mokytoja metodininkė Gegužės 12 d. Kintų ir Juknaičių pagrindinių mokyklų penktokai kartu su biologijos mokytojomis Ingrida Cyrolies , Rasa Gailiuviene ir  NDRP vyr. ekologu Robertu Kubiliu, Aukštumalos aukštapelkėje pasodino kiminus, kuriuos keletą mėnesių augino klasėje.

Skaitykite daugiau Žalioji pamoka – išvyka „Aukštumalos aukštapelkės atgaivinimas“