Balandžio 27 dieną gimnazijos skyriaus 3f klasės mokiniai lankėsi Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje. Skaitykite daugiau>>

Skaitykite daugiau Pažintis su Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla

Vaidotas Vilkas, anglų kalbos mokytojas Balandžio 26d. 6-oje klasėje vyko atvira anglų kalbos pamoka „Food in a restaurant“ (Maistas restorane)

Skaitykite daugiau Atvira anglų kalbos pamoka „Food in a restaurant“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Balandžio 24 dieną, Kintų pagrindinėje mokykloje vyko dvi netradicinės kūno kultūros pamokos vyresniųjų klasių mokiniams, kurias vedė Lietuvos aukščiausios futbolo lygos teisėjas Robertas Šmitas.

Skaitykite daugiau Futbolo taisyklių mokė futbolo teisėjas

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Balandžio 20 dieną saloje prie Šyšos, kuri yra netoli centrinio miesto stadiono, vyko tradicinės rajono bendrojo lavinimo mokyklų pavasario kroso varžybos.

Skaitykite daugiau Komandinė pergalė rajoninėse kroso varžybose

2017-04-20

Balandžio 20 dieną 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo VšĮ „Kretingos maisto“ organizuotose Mažosiose velykėlėse.

Skaitykite daugiau Mažosios velykėkės

Balandžio 20, 24, 25, 26 dienomis ATVIRŲ DURŲ DIENOS Kintų pagrindinėje mokykloje.

Skaitykite daugiau Atvirų durų dienos Kintų pagrindinėje mokykloje

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Balandžio 12 dieną, Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre, vyko mokymai „Kaip gali mokytojas padėti vaikui išmokti mokytis: tikslai, planavimas ir organizavimas“. Mokymus vedė lektorių jungtinė grupė: prof. dr. Aušra Kazlauskienė ir doc. dr. Ramunė Gaučaitė.

Skaitykite daugiau Mokymai Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ištrauka iš lietuvių filmo „Knygnešys“, žemėlapis, kuriame nėra Lietuvos vardo, dainos tekstas… – tai buvo naudojama integruotos lietuvių kalbos ir istorijos pamokos 9 klasėje „Knygnešiai XIX ir XXI amžiuje“ pradžioje, kad mokiniai susidomėtų ir norėtų plėsti ir gilinti savo žinias.

Skaitykite daugiau „Knygnešiai XIX ir XXI amžiuje“ – integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka 9 klasėje

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Balandžio 7 dieną mokinių tarybos pirmininko pavaduotojai Mantas Pleikys (6 kl.) ir Deimantė Rangaitė (10 kl.) dalyvavo Klaipėdos universiteto organizuotoje respublikinėje mokslinėje mokinių konferencijoje „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, kurioje  skaitė pranešimą „Kintų mokykla – tolerantiška“.

Skaitykite daugiau Kintiškiai dalyvavo respublikinėje mokinių mokslinėje konferencijoje

2017-04-08

Informuojame 2, 4, 6 ir 8 klasių mokinius ir jų tėvelius, kad Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas organizuojamas ir vykdomas Šilutės rajono savivaldybėje pagal NMPP vykdymo grafiką 2016-2017 m.m. (grafikas patalpinamas).

Skaitykite daugiau Standartizuoti testai