Elena Lučinskienė, matematikos mokytoja metodininkė Kovo 21 dieną matematikos mokytojai Pranciškus Viršilas ir Elena Lučinskienė Kintuose surengė rajoninę 5 – 8 klasių  matematikos viktoriną „Mąstyk, skaičiuok, spėk“. Joje dalyvavo 8 komandos iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Šilutės Pamario, Martyno Jankaus, Juknaičių, Vilkyčių, Usėnų, Rusnės ir Kintų pagrindinių mokyklų.

Skaitykite daugiau Rajoninė 5 – 8 klasių matematikos viktorina „Mąstyk, skaičiuok, spėk“

Jolita Mažonaitė, 4e klasės gimnazistė Antradienį, kovo 28 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis jau tradiciniu tapęs teisinių žinių konkursas „Temidė“. Joje dalyvavo penkios komandos iš įvairių Šilutės miesto ir rajono mokyklų.

Skaitykite daugiau „Kintų ereliai“ teisinių žinių konkurse „Temidė“ – antri

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Šių metų kovo 20-24 dienomis Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Skaitykite daugiau Akcija „Savaitė be patyčių“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Kovo 24 dieną Kintų pagrindinės mokyklos komanda vyko į 2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zonines varžybas , kurios vyko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje. Varžybose varžėsi 2004 metais gimę ir jaunesni mokiniai.

Skaitykite daugiau Kintiškiai varžėsi Šilalėje

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Kovo 13 – 17 dienomis, ikimokyklinio ugdymo grupėje plėtojant šią temą,  vaikučiai susipažino su migruojančiais paukščiais, jų gyvenimo būdu, mityba.

Skaitykite daugiau „Paukšteliai parskrido. Žemė bunda“

2017-03-21

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kovo 20 diena – Žemės diena! Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Tai astronominis pavasaris. Ir mūsų mokyklos 1-10 klasių mokiniai dalyvavo Žemės dienos minėjime. Įsiruošė žaliąsias palanges klasėse, rašė palinkėjimus Žemei, piešė plakatus.

Skaitykite daugiau Žemės diena

Ilona Papievienė, 7 klasės auklėtoja Kovo 18 dieną, penktokai ir septintokai vykome į ekskursiją.

Skaitykite daugiau Šauni ekskursija į Klaipėdą!

Kiekvienas dirbantis gali prisidėti ir skirti 2 procentus savo praėjusiais metais sumokėtų Gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Skaitykite daugiau Tėvų taryba inicijuoja akciją „Aukime kartu“

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, istorijos mokytoja Kovo 9 d. vyko integruota istorijos – kūno kultūros pamoka 7 klasės mokiniams. Joje buvo įtvirtintos turimos istorinės žinios, kurias gavo istorijos pamokose: reikėjo susieti ir palyginti jas su šiandienos olimpiadomis. Pamoką vedė mokytojos V. Ringytė-Ališauskienė ir Lina Leikuvienė.

Skaitykite daugiau Integruota istorijos- kūno kultūros pamoka „Olimpinės žaidynės“

Vaidotas Vilkas, anglų kalbos mokytojas Kovo 14d. 8-oje klasėje vyko atvira anglų kalbos pamoka „Places in town“ (miesto objektai).

Skaitykite daugiau Atvira anglų kalbos pamoka „Places in town“