Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jau nemaža metų mūsų mokykloje 5-10 klasėse vyksta integruotos lietuvių kalbos ir teatro pamokos „Meninis teksto skaitymas“. Jas iniciavusios mokytojos Asta Neimantienė ir Nijolė Sodonienė kelerius pastaruosius metus paįvairino vesdamos netradicinėje aplinkoje ir ne atskirose klasėse, o jungdamos po 2-3 pagal amžiaus grupes.

Skaitykite daugiau Meninis teksto skaitymas – ir netradicinė pamoka netradicinėje aplinkoje, ir konkursas

2017-01-23

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sausio 19-os vakarą, mūsų mokyklos mokiniai skubėjo į mokyklą – čia vėl vyko renginys „Naktis mokykloje“.

Skaitykite daugiau Naktis mokykloje

DIRBA ir MOKOSI! Dirbdami generalinės tvarkymosi-didžiosios švaros darbai ir dokumentacijos tvarkymo darbai – ruošiamos 2016 m. veiklos ataskaitos, rengiami 2017 m. veiklos planai – ir vyksta daug posėdžių dėl bendrų sprendimų, susitarimų ir nutarimų.

Skaitykite daugiau Ką mokyklos darbuotojai veikia kai mokiniai atostogauja?

Jolita Mažonaitė, 4e klasės gimnazistė 2016 metų gruodžio 23 diena Kintų moksleiviams buvo neįprasta. Nuo pat ryto daugiafunkciame centre vyko kalėdinė šventė „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ 1 – 4 klasių mokiniams. O jau 14 valandą šventinę nuotaiką pratęsė 4e klasės gimnazistai, surengdami vyresniųjų mokinių kalėdinį karnavalą „Kalėdų senelis darbo biržoje“.

Skaitykite daugiau Kalėdų senelis „Darbo biržoje“