2016-12-29

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gruodžio 23 dieną, linksmi ir laimingi šurmuliavo ikimokyklinukai, priešmokyklinukai bei pradinukai. Visi laukė Kalėdų senelio! Renginį vedė – grupė „Šešios stygos“.

Skaitykite daugiau Kalėdinė šventė mažiesiems

2016-12-15

2016-12-13 Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkciame centre lankėsi septyni užsieniečiai iš Italijos, Rumunijos ir Turkijos, kurie dalyvauja tarptautinės programos Erasmus+ projekte kartu su Vilkyčių pagrindine mokykla.

Skaitykite daugiau Svečiuose italai, rumunai ir turkai

2016-12-11

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  Kintų pagrindinėje mokykloje vyksta daug edukacinių, netradicinių, integruotų pamokų ir veiklų, kurias veda ne tik mokytojai, bet ir mokinių tėvai. Pamokos vyksta netradicinėse erdvėse: bibliotekoje, Kintų Vydūno kultūros centre, prie marių, girininkijoje.

Skaitykite daugiau Edukacinė pamoka „Molio stebuklai“

Vaidotas Vilkas, anglų kalbos mokytojas Gruodžio 8 d. 10 kl. mokiniai mokėsi anglų kalbos netradicinėje aplinkoje – Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro bibliotekoje. Moksleiviams reikėjo išversti pakankamai sudėtingą tekstą apie pasiruošimą Rio de Žaneiro olimpiadai iš anglų į lietuvių kalbą.

Skaitykite daugiau Netradicinė anglų k. pamoka „Vertimo praktika naudojantis internetiniais žodynais“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Gruodžio 7 dieną „IAAF vaikų lengvosios atletikos“ (IAAF Kids’ Athletics – angl.) varžybos pirmą kartą įvyko Šilutės rajone, Kintų pagrindinėje mokykloje. Tai visame pasaulyje Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos vykdomas projektas. Jis skirtas 7- 12 metų vaikams susipažinti su lengvąja atletika ir ją pamėgti. Projektas ypač populiarus Lenkijoje.

Skaitykite daugiau „IAAF vaikų lengvosios atletikos“ varžybos Kintuose

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gruodžio 1 dieną integruota biologijos ir lietuvių kalbos pamoka „Laiko dantys aštrūs“ 7 klasėje vyko kaip spaudos konferencija. Mokytojos Ingrida Cyrolies ir Nijolė Sodonienė bendradarbiavo su septintokais, „tapusiais“ Sveikatos universiteto dėstytojais, gydytojais bei lietuvių etnologais, kalbininkais ir, žinoma, spaudos atstovais-žurnalistais.

Skaitykite daugiau Integruota biologijos ir lietuvių kalbos pamoka-spaudos konferencija „Laiko dantys aštrūs“

Mūsų mokykloje šios dienos minėjimas – tradicinis. Šiais metais 9 – 10 kl. mokiniai ir III ir IV klasių gimnazistai buvo pakviesti stebėti tiesioginę, pasaulinei AIDS dienai skirtą viešą prof. dr. Sauliaus Čaplinsko paskaitą „AIDS: GERIAU ŽINOTI!“. Paskaitoje lektorius analizavo klausimus:

Skaitykite daugiau Gruodžio 1 d. – Pasaulinė AIDS diena!

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jau penktą kartą integruotą lietuvių kalbos ir biologijos pamoką „Širdis ir nuoširdumas“ vedė biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Cyrolies ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė. Šiemetiniams devintokams ji vyko lapkričio 30 dieną.

Skaitykite daugiau Tradicinė integruota lietuvių kalbos ir biologijos pamoka „Širdis ir nuoširdumas“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Pasitaikius tinkamai progai lietuvių kalbos pamokos vyksta netradicinėje aplinkoje. Mokytis aprašymo ar pasakoti savo įžvalgas gruodžio 1 dieną 7 ir 8 klasių mokiniai mokėsi Kintų Vydūno kultūros centre  dailininkės Jūratės Buožienės tekstilės darbų parodoje „Dingę prūsai“.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamoka „Įžvalgų pasakojimas: tikrovės ir fantazijos ženklai tekstilės darbų parodoje „Dingę prūsai“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jau nemaža metų vyksta integruotos lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamokos įvairia tema. Lapkričio mėnesį 7 ir 8 klasėse vyko integruotos lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamokos „Autorius ir kūrinys. Perskaitytos knygos pristatymas“.

Skaitykite daugiau Tradicinė integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka „Autorius ir kūrinys. Knygos pristatymas“