2016-11-29

Vaida Venckutė, 3f  klasės mokinė Lapkričio 22 dieną, vyko visuotinis mokyklos mokinių susirinkimas, kurį organizavo mokyklos mokinių taryba. Jį vedė mokyklos mokinių tarybos pirmininkas Andrius Sadauskas. Dalyvavo 5-10 klasių mokiniai ir 3f, 4e gimnazijos klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Visuotinis mokinių susirinkimas

17.00 val. daugiafunkciame centre, aktų salėje Darbotvarkė: 17.00-17.30 Mokinių meninė programa: dainų pristatymas (vadovė Laima Bušininkienė); šokių pristatymas (vadovė Judita Jakienė); filmuko „Kai visi užmiega“ pristatymas (Laimonas J., Gabrielius F., Diurantas V.). 17.30-17.40 Mokinių teisės ir pareigos, viešoji tvarka (dalyvauja Šilutės r. policijos pareigūnas). 17.40-17.50 Mokinių 2016-2017 m. m. signaliniai I-ojo pusmečio rezultatai (klasių seniūnai). […]

Skaitykite daugiau ŠILUTĖS R. KINTŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS VISUOTINIS MOKINIŲ IR MOKINIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMAS „MOKINIAI – TĖVAMS“

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, istorijos mokytoja Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga 8 klasės mokiniai vyko į Klaipėdoje esančią karo laivų flotilę. Ekskursiją vedė laivuose tarnaujantys kariai.

Skaitykite daugiau Ekskursija į karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilę

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  Lapkričio 24 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniai Ema Sakavičiūtė, Ąžuolas Valčiukas, Džiugas Ranga ir Lukas Tunyla dalyvavo Šilutės rajono pradinių klasių mokinių kūrybinėje popietėje „Žmonės kalba…“, kuri vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejuje. Popietės tikslas buvo ugdyti kūrybišką, pilietišką asmenybę.

Skaitykite daugiau Šilutės rajono pradinių klasių mokinių kūrybinė popietė „Žmonės kalba…“

Ugnė Jankauskaitė, Evelina Lučinskaitė, 8 klasės mokinės Lapkričio 16-oji – tarptautinė Tolerancijos diena. Mes, 8 klasės mokiniai – Evelina, Ugnė, Vakaris ir Karolis, surengėme šią akciją mūsų mokykloje. Mums padėjo klasės auklėtojas Ramūnas bei socialinė pedagogė Jurgita.

Skaitykite daugiau Spalvota tolerancijos diena Kintų mokykloje

Vaida NAUSĖDAITĖ, bibliotekininkė  Veiviržėnų kultūros centras šį rudenį organizavo trumpametražių filmų festivalį-konkursą „Kai visi užmiega“. Jame dalyvauti nutarė ir Laimonas Jucius, Gabrielius Freitakas bei Diurantas Valčiukas.

Skaitykite daugiau Kintiškių filmukas „Kai visi užmiega“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kodėl dabartiniai kūrėjai remiasi praeitimi – istorija, tautosaka? Apie tai dešimtokai lapkričio 8 dieną buvo skatinami svarstyti lietuvių kalbos pamokoje, vykusioje Kintų Vydūno kultūros centre dailininkės iš Vilniaus Jūratės Buožienės tekstilės darbų parodoje „Dingę prūsai“.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamoka. Apie praeitį ir dabartį, apie kaimynę Prūsiją parodoje „Dingę prūsai“

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lapkričio 9 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniams netradicinė pamoka „Mandagumas. Tolerancija“ vyko Kintų bibliotekoje.

Skaitykite daugiau Netradicinė lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamoka Kintų bibliotekoje

Ilona Papievienė, laisvoji mokytoja, NVŠ programa „Virtuvės šefai“ Programos tikslas yra ugdyti dalyvius kaip asmenybes, suteikti bendravimo įgūdžių, taip pat teorinių ir praktinių žinių apie maistą, kaip praktiškai taikyti kasdienybėje. Mokyti stalo serviravimo paslapčių, susitikti su maisto gamybos profesionalais.

Skaitykite daugiau Pradinukai – aktyviausi „Virtuvės šefai“ programos dalyviai

Penktadienį, spalio 28 dieną, Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre vietos jaunimas jau nuo pat ryto buvo triukšmingas – vyko paskutinieji renginio „FRIDAYNIGHT 2K16“ pasiruošimo darbai. O jaudintis buvo dėl ko – į jį turėjo atvykti bendraamžiai net iš penkių mokyklų ir miestelių – Katyčių, Vilkyčių, Juknaičių, Pašyšių bei Vainuto.

Skaitykite daugiau Įvyko jau trečiasis „Jaunimo nakties“ susitikimas Kintuose