Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Septintokams spalio 19 dieną lietuvių kalbos pamoka „Aprašymas. Pastraipa“ vyko Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos Kintų filiale. Čia yra galimybė apžiūrėti Aušros Jasiukevičiūtės ir Daumanto Kučo parodą „Mažosios skulptūros“.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamoka parodoje „Mažosios skulptūros“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka „Matematinė-literatūrinė kelionė po Anykščių kraštą“ (vedė matematikos mokytoja metodininkė Elena Lučinskienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė) 10 klasėje vyko spalio 18 dieną. Mokytojos numatė su mokiniais gerai padirbėti: daug ką pakartoti apie rašytojus, kilusius iš Anykščių krašto, pakartoti ir žinias apie […]

Skaitykite daugiau Netradicinė pamoka: matematinė-literatūrinė kelionė po Anykščių kraštą

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aštuntokai per lietuvių kalbos pamokas įvairiais būdais mokėsi apie peizažą literatūriniame kūrinyje. Svarbiausias uždavinys – pačiam suprasti teksto temą, idėjas ir kaip gamtos vaizdai padeda perteikti lyrinio subjekto vidinę būseną, nuotaiką.

Skaitykite daugiau Netradicinė pamoka „Peizažas literatūriniame kūrinyje“ – eilėraštis prie medžio, ruduo ir aš

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, istorijos mokytoja Šių metų spalio 11 d. vyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka, skirta 8 klasės mokiniams. Apie riterius, gyvenimą viduramžiais mokinius mokytojos Nijolė Sodonienė ir Vitalija Ringytė-Ališauskienė supažindino savo pamokose. Vėliau dvejose bendrose pamokose mokiniai turėjo galimybę geriau suvokti viduramžių laikotarpio riterių gyvenimo savitumus ir juos susieti su šiandiena.

Skaitykite daugiau „Riterių pasaulis“ – integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka

Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai jau trečią kartą dalyvavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ solidarumo bėgime.

Skaitykite daugiau Mokiniai aukojo visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“

2016-10-17

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Prie Lietuvos pradinių klasių mokinių akcijos „Apibėk mokyklą“ prisijungė ir mūsų mokyklos pradinukai, kuriuos kiekvieną dieną palaikė ir vyresnieji draugai. Akcija „Apibėk mokyklą“ Kintų  pagrindinėje mokykloje vyko nuo 2016-10-03 iki 2016-10-14 antros pertraukos metu.

Skaitykite daugiau Akcija „Apibėk mokyklą“

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Spalio 13 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniams netradicinė pamoka „Lietuvių tradicinės šventės“ vyko Kintų bibliotekoje.

Skaitykite daugiau Netradicinė lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka Kintų bibliotekoje

2016-10-17

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Šių metų spalio 10 dieną Kintų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai bei pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Košės diena“, kuri Lietuvoje minima jau trečiąjį kartą.

Skaitykite daugiau Košės diena

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Spalio 13 dieną ketvirtos klasės mokiniai lietuvių kalbos mokėsi netradicinėje aplinkoje. Mokytis lengviau ir įdomiau, kai gali pamatyti ir paliesti savo rankomis. Jau keletą pamokų mokiniai aiškinosi, kaip atsirado raštas, knygos. Susipažino su lietuvių kalbos abėcėle bei ją išmoko atmintinai.

Skaitykite daugiau Netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Žodynai. Kaip jais naudotis?“

2016-10-08

Vaida Venckutė, Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyrius 3f klasė Rugsėjo 30 dieną vyko mūsų, vienuoliktokų (3f klasės), krikštynos, kurias rengė dvyliktos (4e) klasės mokiniai.

Skaitykite daugiau Vienuoliktokų krikštynos