Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kintiškiams dešimtokams rugsėjo 20 dieną lietuvių kalbos pamoka „Ieva Simonaitytė – Klaipėdos krašto metraštininkė“ vyko rašytojos muziejuje Priekulėje.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamoka Ievos Simonaitytės muziejuje Priekulėje

2016-09-26

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rugsėjo 23 d. Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre stiklapūčiai iš Latvijos demonstravo, kaip iš tąsios masės stiklas virsta gražiu stiklo dirbiniu.

Skaitykite daugiau Stiklo stebuklai

2016-09-24

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja Tęsiasi Kintų mokyklos bendradarbiavimas su direktorės Virginijos Vaivadaitės vadovaujamu Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru. Šį kartą rugsėjo 19 dieną į Kintų pagrindinę mokyklą atvyko treneris iš Kauno, šiaurietiško ėjimo asociacijos prezidentas Laimontas Rakauskas, kuris 5-10 ir 3-4 gimnazijinių klasių mokiniams vedė kūno kultūros pamokas.

Skaitykite daugiau NETRADICINĖS KŪNO KULTŪROS PAMOKOS

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja 2016-09-17 Tarptautinis tradicinis bėgimas „Ventė-Kintai“ 38-tą kartą sukvietė sportininkus į pamario kraštą. Renginio sumanytojas ir organizatorius Romas Bernotas. Kintų pagrindinė mokykla – partneriai organizuojant renginį.

Skaitykite daugiau TRADICINIS BĖGIMAS „VENTĖ-KINTAI“

2016-09-23

Ramūnas Grikšas, klasės vadovas Penktadienį, rugsėjo 9 dieną, 4e abiturientų klasė gavo galimybę apsilankyti naujai įsikūrusioje modernioje Klaipėdos Jūrinės žuvinininkystės ir akvakultūros laboratorijoje, kuri įsikūrusi Smiltynėje.

Skaitykite daugiau Abiturientų išvyka

Balsavimo teisę turėjo 109 mokiniai iš 5-10, 3-4 gimnazijos klasių.

Skaitykite daugiau Mokinių tarybos pirmininko rinkimų rezultatai

Mokinių atvykimo maršrutai:

Skaitykite daugiau Mokinių atvykimo į mokyklą ir išvykimo namo autobusais grafikai nuo rugsėjo 12 dienos

Už padarytą didesnę, nei patys buvo nusimatę, pažangą 10 klasės mokiniai laimėjo kelionę į didžiausią Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo parodą „SWITCH“. Ją sumanė ir Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre, surengė verslininkas bei politikas Antanas Guoga.

Skaitykite daugiau Laimėta dešimtokų išvyka į Vilnių

KINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA IR ŠILUTĖS PIRMOSIOS GIMNAZIJOS KINTŲ SKYRIUS SOCIALINĖ-PILIETINĖ VEIKLA 2016-2017 m. m.

Skaitykite daugiau Temos mokinių socialinei – pilietinei veiklai

Iki rugsėjo 14 d. 15.00 val. 9, 10, 3 gimnazijos klasių mokiniai pasirenka temas Mokinio projektiniam darbui 2016-2017 m. m. Kreiptis į Ramūną Grikšą, mokinių projektinių darbų veiklos organizavimo koordinatorių. Mokinio projektinio darbo atlikimo trukmė:

Skaitykite daugiau Dėl 2016 – 2017 m.m. projektinių darbų