Nijolė Sodonienė, buvusi klasės auklėtoja Nemažas būrelis Kintų vidurinės mokyklos 17 laidos abiturientų ir buvusių jų bendraklasių liepos 18 dienos pavakarę susirinko prie dabartinės Kintų pagrindinės mokyklos. Juos pasitiko buvusios auklėtojos Elena Lučinskienė ir Nijolė Sodonienė bei dabartinė mokyklos direktorė Asta Gužauskienė. Visų pirma visi patraukė į daugiafunkcį centrą: įdomu, kaip atrodo buvę  kultūros namai, […]

Skaitykite daugiau 17 laidos susitikimas po 30 metų (papildyta nuotraukomis)

Liepos 9 dieną Kintų mokykloje šurmuliavo XII laidos mokiniai, kurie mokėsi Kintų vidurinėje mokykloje 1970-1981 metais.

Skaitykite daugiau Susitikimas po 35-erių metų! (nuotraukos)

Liepos 15-tą Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre brandos atestatai buvo įteikti Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus abiturientams. Tai antroji šio skyriaus laida.

Skaitykite daugiau Antros laidos išleistuvės (nuotraukos)

Liepos 15 d. 17 val.

Skaitykite daugiau ABITURIENTŲ MOKYKLOS BAIGIMO ŠVENTĖ

2016-07-01

Birželio 21 d. Kintų pagrindinės mokyklos mokytojai keliaudami po Žemaitijos dvarus, parkus, muziejus džiaugėsi gražiais reginiais, išsamiais pasakojimais, įdomiomis istorijomis, pasidalytąja patirtimi su Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos darbuotojais.

Skaitykite daugiau Mokytojų išvyka po Žemaitiją