Šaunuoliai Kintų mokiniai, puikiai sprendę užduotis „Olympis 2016“ pavasario sesijoje. Sveikiname juos ir jų mokytojus!

Skaitykite daugiau Kintiškiai ir vėl šaunuoliai „Olimpyje 2016“

Informaciją skelbia: Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, biudžetinė įstaiga, adresas – Kuršių g. 19, Kintų mstl., Šilutės r., LT-99358, tel.: 8-441-41135, 868574751. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697016.

Skaitykite daugiau Informacija apie laisvas mokytojų pareigybes

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Birželio 1 – 10 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 5“, kurioje keliavo, bendravo, žaidė, sportavo, dalinosi įspūdžiais 1-7 klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

2016-06-10

Tiesiog neįmanoma nepasidžiaugti šių metų Pagrindinio ugdymo pasiekimo patikrinimo (PUPP) rezultatais! Į lentelę įtraukta ne tik Šilutės r. mokyklos, bet ir kaimynus (Priekulė). Ačiū mokytojams Nijolei, Pranui ir dešimtokams! Duomenys visiems prieinami viešai internete (apie visas Lietuvos mokyklas)

Skaitykite daugiau Pasidžiaukime ir didžiuokimės

2016-06-10

Į mokyklą yra atsiųsti uniformų pavyzdžiai. Pageidaujantys įsigyti naują uniformą mokiniai, jų tėvai, mokytojai iki birželio 16 d. 12.00 val. gali kreiptis į socialinę pedagogę Jurgitą Tamošiūnienę. Pradinis įnašas – 5 eurai. Uniformos kaina – apie 20 eurų (priklausomai nuo dydžio).

Skaitykite daugiau INFORMACIJA DĖL NAUJŲ UNIFORMŲ

Šiandien nuskambėjo paskutinis skambutis antrajai Kintų pagrindinės mokyklos laidai. Taip pat baigėsi pamokos visiems mokyklos mokiniams. Toliau – vasaros atostogos!!!

Skaitykite daugiau Paskutinis skambutis dešimtokams ir mokslo metų pabaiga

2016-06-03

Vytenio Papievio akimis

Skaitykite daugiau Paskutinio skambučio aidai

Vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Deima“ Šilutės rajono Kintų vidurinėje mokykloje įkurtas 1996 metų rugsėjo mėnesį. Jį subūrė ir jam vadovauti ėmėsi buvusi Kintų vidurinės mokyklos mokinė, tik ką baigusi Lietuvos muzikos akademiją, choreografijos mokytoja Asta Gužauskienė. „Deimos“ kolektyve kasmet šoko nuo 60 iki 120 šokėjų. O tai apie pusę tuo metu mokyklą lankančių mokinių. […]

Skaitykite daugiau Kintuose vaikų ir jaunimo šokių kolektyvui „Deima“ – 20 metų!

Birželio 2 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje vyko Sporto šventė, kurioje dalyvavo 6-10 klasių mokiniai, klasių vadovai ir mokytojai. Įvairias užduotis paruošė ir šventę vedė kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė ir trys 3e klasės gimnazistai.

Skaitykite daugiau Sporto šventė – nuotraukos ir video

2016-06-01

Kintuose startavo dviejų pamainų vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“ 1-7 klasių mokiniams.

Skaitykite daugiau Vasaros stovykla