Vitalija Ringytė-Ališauskienė, istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja Kovo 18 dieną 9 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir istorijos pamokoje „Knygnešiai XIX-XXI amžiuje“ (mokytojos N. Sodonienė ir V. Ringytė-Ališauskienė).

Skaitykite daugiau „Knygnešiai XIX-XXI amžiuje“ – integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka

2016-03-24

Vaida Nausėdaitė, Šilutės r. sav. F. Bajoraičio VB Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Prieš pat prasidedant kasmetinėms mokinių pavasario atostogoms, kovo 18 dieną, į Kintų biblioteką atskubėjo Kintų pagrindinės mokyklos 1 ir 2 klasės mokiniai. Čia vyko pamoka „Margučių raštai“, kurią vedė mokytojos Vida Viršilienė ir Irena Šerkienė.

Skaitykite daugiau Šv. Velykų belaukiant

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Kovo 17 dieną 2 klasėje vyko atvira integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Žodžių, kurie atsako į klausimą Ko? ir reiškia daugiau nei vieną daiktą,  rašybos įtvirtinimas“.

Skaitykite daugiau Atvira integruota pamoka rašybai įtvirtinti

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Kovo 14-18 dienomis Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Skaitykite daugiau Akcija „Savaitė be patyčių“

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Artėja labai graži ir džiugi šventė – Velykos. Norėdami mokiniams sukurti šventinę nuotaiką, kovo 16 dieną pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Elvyra Rimkuvienė ir anglų kalbos mokytojas Vaidotas Vilkas 3 klasėje vedė integruotą lietuvių ir anglų kalbos, dailės bei technologijų pamoką ,,Velykų belaukiant“.

Skaitykite daugiau Integruota lietuvių ir anglų kalbos, dailės bei technologijų pamoka „Velykų belaukiant“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Kovo pradžioje šeštos klasės mokiniai, pasikvietę į savo komandą keletą penktokų bei stipriausius pradinukus Ineldą, Aristėją ir Vilmantą, dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų finalinėse  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose Katyčiuose (prieš tai zoninėje atrankoje nugalėję bendraamžius  iš Saugų pagrindinės mokyklos).

Skaitykite daugiau Kintiškiai – nugalėtojai „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Kovo 9 dieną Kintų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo vaikams ir 2 klasės mokiniams Kintų bibliotekoje vyko viktorina „Ar pažįsti Lietuvą?“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

Skaitykite daugiau Viktorina „Ar pažįsti Lietuvą?“

Asta Matvėjėvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Kovo 9 d. Šilutės Hugo Šojaus dvare vyko rašytojos Teresės Leciūtės-Lorenčienės naujos knygos „Mes karpome, vaidiname, deklamuojame“ pristatymas, kuriame  dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos  3-4 klasių mokinės.

Skaitykite daugiau Kintų mokinės Teresės Leciūtės-Lorenčienės knygos pristatyme

Asta Matvėjėvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Š.m. kovo 3 d. Kintų pagrindinėje mokykloje vyko zoninės „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ varžybos.

Skaitykite daugiau „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ varžybose I-a ir III-a vietos

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, pilietinio ugdymo ir istorijos mokytoja Pilietinio ugdymo pamokoje dešimtos klasės mokiniams buvo skirta užduotis – sugalvoti ir paruošti dovanėlę mokyklos bendruomenei Kovo 11-osios proga.

Skaitykite daugiau Dešimtokų dovana Kovo 11- osios proga